יש ביטוח!
לכל אחד ובכל מצב רפואי.


מגוון ביטוחי בריאות וחיים בהתאמה אישית בכל מצב בריאות
כי גם לך מגיע ביטוח

"תהיה בריא", "העיקר הבריאות" הינם ביטויים ששגורים בפינו ביום יום והם מהווים בעצם ברכה כלפי האדם האחר, שכן בהחלט אין דבר חשוב יותר מבריאות וזאת יוכל להגיד כל אדם שהיה חולה בשלב כלשהו בחייו.

כאשר אדם מן הישוב חולה הוא פונה לשירותי הרפואה הציבורית בישראל שאמנם ניתנים בחינם עם השתתפות עצמית זעומה במסגרת קופות החולים, אך בצער רב ידוע כי מערכת הבריאות קורסת תחת נטל העומס ובגלל ההוצאות הגבוהות הכרוכות במתן טיפול לחולים הרבים.

 לא אחת אנו נחשפים בחדשות למצב הקשה שבו נמצאים חדרי המיון והמחלקות הפנימיות של בתי החולים, חולים שמאושפזים במסדרונות או כאלה שלא מקבלים טיפול בזמן, בעקבות החוסר במקום, בכוח האדם ובתקציבים.

 הקושי אף גובר ומקבל משנה תוקף ככל שמדובר באיש הקבע שכן הוא נאלץ, בהיעדר אלטרנטיבה אחרת לסמוך ידיו על הרפואה הצבאית שלעיתים רבות סובלת אף יותר מאותן תחלואות של מערכת הבריאות הציבורית.

החשיבות של ביטוח בריאות לאנשי קבע

מכיוון שכך, הפתרון ההכרחי לכל אדם ולאיש הקבע בפרט הוא ביטוח בריאות פרטי אשר נועד לספק מענה מקיף ורחב בפני מחלות ובעיות רפואיות העלולות לצוץ במהלך חייו של האדם. ללא כיסוי ביטוח רפואי פרטי , עלול איש הקבע לעמוד בפני הוצאות רפואיות גבוהות, ולעיתים ייאלץ להסתפק בטיפולים ושיטות רפואה ישנות שאינן תואמות למצבו הרפואי ובכך לסכן את חייו. על מנת ליהנות משקט נפשי לעת צרה ובכדי להבטיח קבלת שירותי רפואה ברמה הגבוהה ביותר אין ברירה אחרת מלבד לרכוש ביטוח בריאות לאנשי קבע מחברת הביטוח. 

בבואנו לרכוש ביטוח בריאות פרטי, עלינו לפנות לאיש מקצוע שמתמחה בתחום הבריאות, על מנת שיתאים את הכיסויים הביטוחים באופן המיטבי ביותר למאפיינים השונים של כל אדם ואדם.

ב"יש ביטוח" התאימו פוליסת בריאות ייחודית עבור אנשי הקבע, חברי "חבר" וחברי "צוות", הפעילים ופורשי הקבע ומשפחותיהם בתנאים מיוחדים שלא ניתן למצוא בשוק החופשי מתוך חשיבה על איש הקבע והצרכים הייחודיים שלו.

 

פוליסת ביטוח הבריאות לאנשי קבע תכלול כיסוי בריאותי מקיף הכולל בין היתר:

 

•תרופות שאינן כלולות בסל התרופות 

•כיסוי לביצוע השתלות בארץ ובחו"ל.

•כיסוי מלא של הוצאות ניתוחים פרטיים.

•כיסוי טיפולים מיוחדים בארץ או בחו"ל 

•כיסוי הוצאות טיפולים מתקדמים המחליפים ניתוח.

•כיסוי עלויות ייעוץ עם רופא מומחה.

•אבחון מהיר.

 

בנוסף לביטוח הבריאות הפרטי, ישנם ביטוחים רבים שחשובים לא פחות, אותם יתאימו ב"יש ביטוח" לכל איש קבע לפי מאפייניו האישים בין היתר ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים וביטוח תאונות אישיות.

סוכנות "יש ביטוח" פועלת לאורך שנים רבות עם אוכלוסיית אנשי הקבע, יודעת את החוזקות והחולשות של פוליסות קיימות ומבצעת באופן מקצועי ניתוח תיק ביטוח לכל איש קבע, ללא כל עלות וללא כל התחייבות.

כך שבסופו של דבר איש הקבע מקבל ערך רב בתיק ביטוח מסודר, בו אין כפילויות ותשלומים מיותרים ונהנה מביטוח שהותאם אישית עבורו ולמאפייני החיים הפרטיים והמשפחתיים שלו.

 ביטוח בריאות לאנשי קבע

 

השאר פרטים לקבלת הצעה

בחרו את סוג הביטוח מתוך הרשימה
*בעת לחיצה על כפתור ה"שלח" אני מאשר את פנייתי לקבלת מידע

יש זכויות רפואיות

שיתופי פעולה עם עמותות

 

nechi-il

mifrakim

inbar n

asaf1

asaf1

atlas s

eila


tareshet1

 

harelklal

Bee Webs