יש ביטוח!
לכל אחד ובכל מצב רפואי.


מגוון ביטוחי בריאות וחיים בהתאמה אישית בכל מצב בריאות
כי גם לך מגיע ביטוח

עד כה חברות הביטוח הערימו קשיים בנושא ביטוח למושתלי כליה. היום מושתלי כליה ומטופלים בדיאליזה יכולים גם הם ליהנות ממגוון מסלולים של ביטוח. למושתלי כליה מספר עמותות אשר מטפלות בהם, כך גם למטופלי דיאליזה מטופלי דיאליזה ומושתלי כליה עוברים טיפולים לא פשוטים ונוטלים תרופות רבות.

 

 

מצב בריאותי לא פשוט וקושי להשיג ביטוח

 

מצבם הבריאותי המיוחד גרם עד כה לרוב חברות הביטוח לא להסכים לבטח אותם. מטופלי דיאליזה רבים ומושתלי כליה מספרים על פניות רבות לחברות ביטוח ועל דחיות וסירובים שקבלו מחברות אלה. אך גם מושתלי כליה ומטופלי דיאליזה זכאים לכיסוי ביטוחי. ביטוח הוא זכות שמגיעה לכול אדם ועל כן היום יש חברות ביטוח ייחודיות שכן יצרו מסלול מיוחד של ביטוח למושתלי כליה.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל

 

מושתלי כליה ומטופלי דיאליזה עוברים טיפולים יום יומיים לא פשוטים. חשוב במיוחד להם לדעת כי הם מבוטחים בביטוחים שונים שיסייעו להם במצבי מצוקה. כעת יש מסלולי ביטוח חדשים מותאמים לחולי דיאליזה ולמושתלי כליה. מסלולי ביטוח למושתלי כליה כוללים למשל ביטוח נסיעות לחו"ל. עד כה היו מושתלי כליה שלא היו יכולים לנסוע לחו"ל בשל העובדה שהם לא  מצאו חברת ביטוח שהסכימה לבטח אותם ולהחזיר הוצאות טיפולים רפואיים שגם נובעים ממחלתם זאת.

 

שינוי המצב הקיים

 

 היום ניתן למצוא ביטוח למושתלי כליה שהוא ביטוח נסיעות שיכול בכפוף לתנאי הפוליסה גם לכסות הוצאות של מחלתם הראשית ולא רק של מחלות או תאונות אחרות. אם מושתלי כליה יצאו את הארץ הם נהגו לצאת ללא ביטוח ולעתים לשלם הוצאות כבדות על טיפולים רפואיים בחו"ל כעת המצב השתנה ונותן למצוא באופן חדשני ומיוחד ביטוח למושתלי כליה.

 

ביטוח כזכות בסיסית

 

חברת הביטוח אשר מבטחת מושתלי כליה מאמינה כי ביטוח הוא זכות בסיסית אשר מגיע לכול אחד. היא מבטחת אנשים נוספים עם מחלות כרוניות שהתקשו לבטח את עצמם עד כה. כעת יש ביטוח למושתלי כליה. ביטוח למטופלי דיאליזה ולעוד מגוון מחלות כרוניות. מטופלי דיאליזה וכן מושתלי כליה יכולים לקבל מידע מקיף עם פוליסות שונות מסוגים שונים של ביטוח עבור מושתלי כליה. חברת הביטוח אשר מבטחת את מושתלי הכליה עובדת עם העמותות שמטפלות במושתלי כליה.

 

קבלת מידע

 

 דרך העמותות האלה כמו העמותה למושתלי כליה ומטופלי דיאליזה ניתן לקבל מידע ודרכי קשר לרכוש פוליסות מסוגים שונים שמבטחות מושתלי כליה ומטופלי דיאליזה. יש סוגים שונים של ביטוחים ייחודיים למושתלי כליה ומטופלי דיאליזה כמו ביטוחים בתחום הבריאות, ביטוחי חיים, ביטוח תאונות אישיות, נסיעות לחו"ל ועוד. תוכלו ליצור קשר דרך האתר של חברת "יש ביטוח" ולשאול כול שאלה ולהתייעץ בנוגע לרכישת ביטוח למושתלי כליה.

 fitness-332278 640

הביטוחים המוצעים לחולי כליות , מושתלים ומטופלי דיאליזה הם: 

ביטוח נסיעות לחו"ל:

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד בעזרת כרטיס מגנטי PassprtCard המכסה חולי כליות ומושתלים אתם יכולים כעת לנסוע לחו"ל ללא דאגות , ללא החרגות וללא השתתפות עצמית !

בריאות VIP:

שירות אבחון פרטי מהיר באסותא באמצעות רופא מאבחן כל הבדיקות הרפואיות האבחנתיות הנדרשות לרבות בדיקות הדמיה ו MRI קבלת דו"ח אבחון והכל בתוך מספר ימים בלבד.
אבחון מהיר של בעיה רפואית משמעותית יכול להשפיע על איכות החיים ואף להציל חיים.
רופא מלווה אישי: שירות מנהל רפואי אישי, המבוטח ובני משפחתו ילוו ע"י רופא מומחה ,אחות ומתאמת שירות לאורך כל תהליך אבחון המחלה, הטיפול וההחלמה.
פיצוי יומי על אשפוז כתוצאה מתאונה: במקרה של אשפוז בארץ או בחו''ל, כתוצאה מתאונה, יקבל המבוטח פיצוי יומי.
שירותים רפואיים ייחודיים כגון: שירות רפואי לילי בבית הלקוח, הפניה למיון
שירות מידע טלפוני ברפואת : ילדים, משפחה, נשים, דיאטה ותזונה נכונה ופסיכולוגיה.
שירות אמבולטורי ורפואה משלימה , ייעוצים אצל רופאים מומחים, בדיקות אבחנתיות, סקר מנהלים, סקר גילוי סרטן, טיפולי 
פיזיותרפיה ובדיקות הריון.
שירותי רפואה משלימה, כגון: אוסטיאופתיה, כירופרקטיקה, שיטת אלכסנדר, הומיאופתיה וכו'
שרות מקסימום בריאות - ייעוץ בנושא זכויות מימוש החולים במסגרת קופת חולים, שב''ן והביטוח הלאומי

• חדש !!! חבילת ביטוח למאבק בסרטן:
החבילה מקנה, פיצוי כספי בעת גילוי מחלת הסרטן, שירות אבחון רפואי באסותא, בתוך 72 שעות אבחנה רפואית בעזרת כל הבדיקות הנדרשות לרבות בדיקות MRI ו - CT, שירות רופא מלווה אישי, ליווי של רופא בכיר לחולה ולמשפחתו, ריכוז כל התיק הרפואי וייעוץ לכל אורך הדרך.

ביטוח חיים לכל אחד:

ביטוח חיים רגיל או לצרכי משכנתא לחולי כליות ומושתלים. הביטוח מכסה בשלוש שנים הראשונות
מוות מתאונה ולאחר מכן כיסוי מלא מכל סיבה שהיא.  

תאונות אישיות:

פיצוי כספי למגוון אירועים הקורים כתוצאה מתאונה, כגון: שברים, נכויות, אשפוז מוות וכו'

אובדן כושר עבודה מתאונה:

הפוליסה מציעה תשלום חודשי לאדם אשר נמצא באובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה
בתום תקופת המתנה מקצרת של 7 ימים.

לקריאה בהרחבה אודות מחלת הכליות

 

 

 

 

ליחצו לשיחת יעוץ עם סוכן ביטוח המתמחה במחלות כליות

 

 

 

 

 

 

השאר פרטים לקבלת הצעה

בחרו את סוג הביטוח מתוך הרשימה
*בעת לחיצה על כפתור ה"שלח" אני מאשר את פנייתי לקבלת מידע

יש זכויות רפואיות

שיתופי פעולה עם עמותות

 

nechi-il

mifrakim

inbar n

asaf1

asaf1

atlas s

eila


tareshet1

 

harelklal

Bee Webs