יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  אודות

  יש ביטוח

  יש ביטוח היא סוכנות ביטוח עצמאית המתמחה בהליכי תכנון והקמה של מוצרי ביטוח ייחודיים המותאמים באופן פרטני למגוון רחב של אוכלוסיות, לרבות, אנשים המתמודדים עם מצבים רפואיים מורכבים ומחלות כרוניות, וזאת לצד פעילותה בענף השירותים הפיננסים ומוצרי החיסכון הפנסיוני. הסוכנות, הוקמה ומנוהלת של ידי יניב כהן ו-שחר ישי, מומחים לביטוחי חיים, סיעוד ובריאות ותכנון פיננסי ובעלי רישיון סוכן ביטוח מורשה מטעם משרד האוצר עם וותק מקצועי מצטבר של למעלה מ-18 שנה.

  יש ביטוח. לאנשי הקבע, המשוחררים והפורשים

  הסוכנות מתמחה בהליכי תכנון והקמה של מוצרי ביטוח שונים לאנשי ונשות הקבע, משוחררים ולפורשי הקבע וזאת לצד פעילותה המקצועית בקרב כלל האוכלוסייה.

  לאנשי הקבע, המשוחררים והפורשים ישנם כיום ביטוחים קבוצתיים אשר נבנו באופן כללי מבלי להתחשב ברמה הפרטנית של כל אחד ואחת, באופי עבודתו, סטטוס משפחתו וכו'. חושב להדגיש שאותם ביטוחים קבוצתיים משתנים מידי תקופה ואינם יציבים.

  היכרות מעמיקה ורבת השנים עם נושא הביטוח הרפואי על כל היבטיו, מאפשרת ל"יש ביטוח" לטפל ביעילות ובמהירות בפרוצדורות הביטוחיות ולמקסם את תוצאות התביעות של לקוחותיה.

  יש ביטוח. כי לכל אחד מגיע ביטוח

  המוטו המקצועי המלווה את פעילות הסוכנות מיום הקמתה ועד היום הוא: כי לכל אחד מגיע ביטוח, והדבר בא לידי ביטוי במציאת פתרונות ביטוחיים המותאמים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב רפואי, וכל זאת תוך פיתוח מוצרי ביטוח חדשים וייחודיים המותאמים לצרכיו הביטוחיים של כל מבוטח/ת ולתנאי השוק המשתנים.

  בין היתר, הסוכנות מתמחה בהליכי תכנון והקמה של מוצרי ביטוח ייחודים לאוכלוסיות המתמודדות עם מצבים רפואיים מורכבים ומחלות כרוניות, וזאת במסגרת פעילותה בקרב עמותות של חולים כרוניים והיכרות מעמיקה עם צרכי הכיסוי הביטוחי הנדרש לכל אדם המתמודד עם מצב רפואי מורכב או מחלה כרונית.

  יש ביטוח. יתרונות השירות

  מבוטחי הסוכנות נהנים ממגוון רחב של יתרונות שירות מרכזיים, וביניהם:

  • מקצועיות – היכרות רבת שנים עם ענף הביטוח ותחום השירותים הפיננסים, תוך למידה מתמדת באמצעות השתלמויות מקצועיות בענף הביטוח והפיננסים
  • חדשנות – שילובן של מערכות טכנולוגיות מתקדמות כחלק אינטגראלי מפעילותה הדינמית של הסוכנות, דבר המאפשר טיפול מיטבי בכל מבוטח/ת בזמן אמת
  • יצירתיות – פיתוח מוצרי ביטוח חדשים וייחודים המותאמים לכל צורך ביטוחי
  • שירות – ליווי אישי ומקצועי משלב הליכי התכנון וההקמה של פוליסות הביטוח ולאורך כל תקופת הפוליסה

  יש ביטוח. מערך תביעות INHOUSE

  בסוכנות פועל מערך תביעות ייחודי בשיטת INHOUSE המתמחה בהליכי ליווי וניהול של תביעות ביטוח אל מול חברות הביטוח השונות. שירותי המערך מגדילים באופן משמעותי את סיכויי קבלת התביעה ומאפשרים לכל מבוטח/ת לממש את מלוא הזכויות הביטוחיות העומדות לרשותם.

  פוליסת ביטוח הראל ביטוח בריאות
  פוליסת כלל ביטוח
  מגדל פוליסת ביטוח
  ביטוח נסיעות פספורט קארד
  פוליסת ביטוח MEDICARE
  פוליסת ביטוח הפניקס אקסלנס
  פוליסת ביטוח אלטשולר שחם
  BEST INVEST פוליסת ביטוח

  לקוחותנו ממליצים עלינו

  שירות שקיבלת בנוגע לסדר בתיק הביטוחי

  בעקבות הקורונה, אני ואשתי החלטנו לבדוק לעומק את התיק הביטוחי המשפחתי שכולל בתוכו פוליסות ביטוח שונות של כל בני המשפחה שלנו. לצורך כך, פנינו ליניב כהן מ- יש ביטוח והוא ביצע עבורנו את הבדיקה באופן יסודי ומקצועי ולהפתעתנו הוא הסביר לנו שאנחנו משלמים יותר מדי כסף בכל חודש על מה שנקרא "כפילויות ביטוח". הוא עדכן עבורנו את מוצרי הביטוח השונים והצליח לחסוך לנו לא מעט כסף שבחישוב פשוט מגיע להמון כסף. אני ממליץ בחום על השירות של יש ביטוח ומציע גם לכם לבדוק ולחסוך לא מעט כסף.

  יניב. ה.

  טיפול בתביעה של ניתוח, על מהירות הטיפול ועל המקצועיות של הטיפול

  לפני מספר חודשים עברתי ניתוח בכף הרגל עקב תאונה אישית שהתרחשה בבית ופניתי לשחר סוכן הביטוח שלי, על מנת שיקדם עבורי את הליך התביעה אל מול חברת הביטוח. זאת פעם ראשונה שאני מגיש תביעת ביטוח ולפי מה שבני המשפחה שלי והחברים סיפרו לי הבנתי שמדובר בתהליך ארוך ומייגע שלא בטוח שבסופו אקבל את כל מה שמגיע לי כי חברות ביטוח לא ששות לחלק כסף, וזאת הסיבה שהופתעתי כאשר התקשרו אליי מ-יש ביטוח עוד שהייתי מאושפז ואמרו לי שמלוא הכסף לו אני זכאי מועבר ברגעים אלו ממש לחשבון הבנק שלי! הכסף הזה היה מאוד חשוב ואני מרוצה אש מהטיפול והזריזות.

  אלון דוידסון

  רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל.

  אחד החלומות של אמא שלי הוא לטוס לחו"ל ולראות את לונדון. בעקבות המחלה שלה, היה לנו קשה למצוא חברת ביטוח שתבטח אותה ולכן הטיול נדחה שוב ושוב. לשמחתי, קיבלתי המלצה על סוכנות יש ביטוח וככה הצלחנו להגשים לאמא חלום. אז אני ממשיכה ומעבירה את ההמלצה לכל מי שחולה ועדיין רוצה לטוס. תהנו.

  מיכל יעקבי

  מכתב תודה והערכה

  ברצוני להודות מקרב לב למחלקת התביעות, אשר טיפלה בנו במסירות ובסבלנות אין קץ. כאשר בני חלה והיה צריך לעבור טיפולים רפואיים באופן מיידי, פנינו לסוכנותכם לבירור זכאותנו. נדהמנו לגלות רגישות רבה מצדה של סיון, מקצועיות רבה ויחס אישי. סיון ליוותה אותנו לאורך כל התהליך הרפואי והייתה זמינה לכל שאלה והתלבטות, גם מחוץ לשעות העבודה. בסופו של דבר, תביעתי טופלה תוך שלושה ימים, שבסופם קיבלתי התחייבות לבית החולים ולמנתח, בנוסף לכך סיון גם דאגה לנו לכל ההחזרים עבור הייעוציים והבדיקות הפרטיות שביצענו לבני. חשוב לציין כי התנהלות זו אינה מובנת מאליו- כידוע לתבוע את חברות הביטוח זהו דבר אינו פשוט כלל ואינני בטוח שהייתי מצליח להסתדר לבדי ללא הטיפול המסור של הסוכנות. כיף לדעת שבמקרה הצורך באמת יש גב מאחוריי! ללא ספק לאחר התביעה אני מבינה את ההבדל בינכם לבין הפוליסה של "חבר " בהחלט אמליץ עליכם בחום לכל משפחתי וחבריי!! ולכל אנשי הקבע מסביבי . ישר כוח, המשיכו כך! בברכה,

  רס"ן שרית ל.

  המלצה על סוכנות יש ביטוח

  ברצוני להעלות על הכתב את חווית השירות הנהדרת שקיבלתי מחברתכם. בתור איש קבע שמקבל כל יום שיחות טלפון בנושא הביטוחים אני מוכרח לציין כי שירות יוצא מן הכלל ברמה כזו כמו שקיבלתי מהנציגה מורן לא נתקלים בכל יום. מתחילת התקשרותי עמכם מהר מאוד הבנתי כי הנכם מתמחים באנשי ויוצאי הצבא וכי ברשותכם כלים ייחודים ואכן מורן הסבירה לנו בצורה מפורטת ויסודית מה קיים לנו, היתרונות, החסרונות והחוסרים בתיק הביטוחי שלנו. לאורך כל התהליך הרגשתי שאני נמצא בידיים טובות ובטוחות הן בתחום השירות והן בתחום המקצועי ואכן לוונו ע"י מורן אשר הייתה סבלנית, מדויקת, מקצועית ונגישה לכל שאלה שלנו גם מחוץ לשעות העבודה מה שהקנה לנו תחושת ביטחון מלאה לבטח אותי ואת משפחתי בסוכנותכם. אין ספק כי אמליץ עליכם לכל מכריי !

  סא"ל שלמה .ש.

  מכתב הוקרה ליש ביטוח

  ברצוני להביע את הערכתי הגבוהה ולהוקיר תודה אישית כלפיי העובדת שלכם- שירן עמרה. שירן חזרה אליי בעקבות פנייתי באתרכם לגביי ביטוחים לאנשים עם מצב רפואי קיים. למען האמת בהתחלה הייתי מאוד סקפטי שאצליח למצוא פתרון למצבי כיוון שבעבר נדחתה בקשתי ע"י חברות הביטוח. שירן ליוותה אותי באופן אישי וצמוד לאורך כל התהליך, בדקה לי לעומק את תיק הביטוח שלי והסבירה לי בדיוק מה אצטרך לעשות ואילו מסמכים להמציא לחברת הביטוח ואכן לאחר מאמצים רבים מצידה ומצד מנכ"לי הסוכנות הם הצליחו לגרום לכך שחברת הביטוח תאשר את הצטרפותי עם מצבי הרפואי. התנהלות זו אינה מובנת מאליו מבחינתי- הדאגה, הסבלנות, והליווי האישי והמקצועי שקיבלתי מבחינתי שווה את הכל! היו בטוחים וסמוכים כי את המלצתי החמה אעביר לכל הסובבים אותי! כן ירבו נותני שירות כמוכם!

  נעמי .י.

  המלצה על סוכנות יש ביטוח

  שחר היקר, ברצוני להודות לכם על העזרה והטיפול המסור לאורך השנים, על היחס החם,המענה המהיר,האמפתיה והרצון לעזור. חשוב לי לציין גם את צוות המשרד הנפלא שליווה אותי תמיד עם חיוך, הקשבה ושירותיות מדהימה! תודה לכולכם! כמו כן ברצוני להמליץ בחום על המקצועיות,היחס האישי ורמת השירותיות יוצאת הדופן ולאחל לכם המון הצלחה בהמשך!

  ליאת בוהדנה.

  בעלי הסוכנות

  "יש ביטוח" הוקמה על ידי יניב כהן ושחר ישי, סוכני ביטוח מורשים ובעלי ניסיון רב בתחום הביטוח לאנשי קבע, משוחררים, פורשים וחולים כרוניים.

  יניב כהן סוכן ביטוח בתחום ביטוח בריאות לחולים ואנשי קבע

  סו"ב יניב כהן

  מנכ״ל משותף

  שחר ישי סוכן ביטוח בתחום ביטוחי בריאות לחולים

  סו"ב שחר ישי

  מנכ״ל משותף