יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  שירותים רפואיים מתקדמים

  שירותים רפואיים מתקדמים

  שירותים רפואיים מתקדמים הם הגדרה כוללת למגוון רחב של טיפולים ושירותים רפואיים המשלבים בתוכם ייעוץ רפואי ו/או התערבות רפואית, לרבות, בדיקות אבחנתיות, טיפולי רפואה מונעת, הליכים כירורגיים קטנים, טיפולי רפואה שיקומית ועוד.

  בדיקות CT ו- MRI

  בדיקות CT ו- MRI

  אצלנו ב-יש ביטוח, תוכלו למצוא מגוון רחב של הסדרים מיוחדים בתחום הרפואה הפרטית האבחנתית המיועדים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב רפואי. הסדרים אלו נכללים במערך השירותים הרפואיים האמבולטוריים המוצעים על ידינו לבעלי פוליסות בריאות ומחזיקי פוליסות מסוג ביטוח אמבולטורי מטעמנו.

  בין יתר ההסדרים המוצעים על ידינו בתחום הרפואה האבחנתית הפרטית, אנו מאפשרים לכלל מבוטחי הסוכנות, להסתייע במגוון רחב של כיסויים למטרות קיומן של בדיקות CT ו-MRI במספר הולך וגדל של מכוני בדיקה בכל רחבי הארץ.

  יש ביטוח. פתרון ביטוחי לכל מצב רפואי

  כסוכנות ביטוח המתמחה בהליכי תכנון והקמה של מוצרי ביטוח שונים בתחום ביטוחי הבריאות, לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב רפואי, אנו ב-יש ביטוח, מייחסים חשיבות רבה לקיומן של בדיקות אבחנתיות המיועדות בין היתר לצרכי גילוי מוקדם של מחלות שונות, דבר המגדיל באופן משמעותי את סיכוי הריפוי בחלק מסוים מהמקרים.

  כמו כן, בדיקות ה-CT וה-MRI המוצעות על ידינו במסגרת השירותים הרפואיים האמבולטוריים, מיועדים לצרכי הגשת חוות דעת רפואית מבוססת ממצאי בדיקות אבחנתיות במסגרת הליכי תביעה אל מול חברות הביטוח. למידע נוסף בנושא ויצירת קשר עם מומחי הביטוח שלנו בתחום ביטוח הבריאות לחצו כאן

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מידע נוסף לשירותכם

   סוכנות ביטוח עם וותק ונסיון
   וותק וניסיון
   ביטוח בריאות בהתאמה אישית
   ביטוח בהתאמה אישית
   סוכנוץ ביטוח מורשה
   סוכנות ביטוח מורשה
   מקצועיות גבוהה
   מקצועיות גבוהה