יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  ביטוח לאנשי קבע ופורשים

  ביטוח לאנשי קבע ופורשים

  "יש ביטוח" מתמחה מזה שנים במגזר אנשי הקבע וכוחות הביטחון.

  אנשי הקבע מחזיקים כיום ביטוחים קבוצתיים אשר נבנו באופן כללי מבלי להתחשב ברמה הפרטנית של כל אחד ואחת, באופי עבודתו, סטטוס משפחתו וכו'.

  אותם ביטוחים גם לא תמיד מעודכנים לצרכי השוק הנוכחים וההתפתחות הטכנולגית הקיימת בשוק וכתוצאה מכך ישנו חוסר ביטוחי משמעותי בחלק מהביטוחים הקיימים לאנשי הקבע.

  ביטוח לאנשי קבע ופורשים

  למה כדאי לרכוש ביטוחים עם יש ביטוח?

  הניסיון הרב שנצבר "ביש ביטוח" בכל הקשור לחיי היום יום של אנשי הקבע וכוחות הביטחון, הסיכונים של אנשי הקבע וכוחות הביטחון ואופי עבודתם הביא את "יש ביטוח" להשיג עבור אנשי הקבע את הכיסויים המתאימים ביותר והמקיפים ביותר במגוון תחומים כגון:

  • ביטוח בריאות פרטי ומקיף ללא השתתפות עצמית
   לטבלת השוואה בין הביטוחים – לחץ כאן
  • תאונות אישיות עם כיסוי רחב ומלא (לא כפי שקיים כיום במסגרת קולקטיבית)
   לטבלת השוואה – לחץ כאן
  • אובדן כושר עבודה כתוצאה מתואנה עם תקופת המתנה מקוצרת
  • מחלות קשות עם הטבות מיוחדות
  • ביטוח חיים עם הטבות מיוחדות
  • ביטוח משכנתא עם הטבות מיוחדות

  מקום ראשון במקצועיות

  שנות ניסיון

  אנשי קבע ופורשים מבוטחים

  למה איש קבע/פורש צריך לבחור ביש ביטוח

  "יש ביטוח" מתמחה מזה שנים במגזר אנשי הקבע, הפורשים וכוחות הביטחון.

  לאנשי הקבע והפורשים ישנם כיום ביטוחים קבוצתיים אשר נבנו באופן כללי מבלי להתחשב ברמה הפרטנית של כל אחד ואחת, באופי עבודתו, סטטוס משפחתו וכו'.

  אותם ביטוחים קבוצתיים משתנים כל תקופה, לדוגמא, ביטוח הבריאות הקולקטיבי של אנשי הקבע השתנה, הפוליסה התייקרה ובנוסף, התווסף לסעיף הניתוחים החדש השתתפות עצמית בגובה 2,000 ₪, שינוי זה גרם להרעה משמעותית בתנאי קולקטיב הבריאות.

  שינויים נוספים ניתן לראות בטבלת ההשוואות באתר. אותם ביטוחים קבוצתיים גם אינם תמיד מעודכנים לצרכי השוק הנוכחים וההתפתחות הטכנולוגית הקיימת בשוק וכתוצאה מכך ישנם חוסרים ביטוחיים שיש להשלים באופן פרטי.

  היכרות מעמיקה ורבת השנים עם נושא הביטוח הרפואי על כל היבטיו, מאפשרת ל"יש ביטוח" לטפל ביעילות ובמהירות בפרוצדורות הביטוחיות ולמקסם את תוצאות התביעות של לקוחותיה.

  לראיה, בדצמבר 2018 זכו שחר ויניב מ"יש ביטוח" בתואר סוכן השנה בתחום הבריאות והסיעוד לשנת 2018 של "עדיף" – מגזין ענף הביטוח.

  טבלת השוואה בין קולקטיב חבר לביטוח בריאות פרטי

  הכיסויפוליסה קולקטיבית באמצעות חברפוליסה פרטית באמצעות יש ביטוח
  ניתוחים ומחליפי ניתוח בישראלהשתתפות עצמית בכל ניתוח של 2,000 ₪ מתוך רשימת רופאים שבהסדרללא השתתפות עצמית וללא תקרה כספית מתוך רשימת רופאים שבהסדר
  תרופות שלא בסל הבריאות 4,000,000 לכל תקופת הביטוח1,000,000 ₪ – מתחדש כל שנה
  תרופות באבחון גנטי (בהתאמה אישית) לא קיים קיים כיסוי לתרופות באבחון גנטי בהתאמה אישית של אונקוטסט טבע, שמרחיב בעוד 2,000,000 ₪ את סעיף התרופות שמחוץ לסל ובעוד 1,000,000 ₪ לתרופות לסרטן.
  השתלותכאשר בהסדר – אין תקרה לא בהסדר – תקרה של 4.5 מיליון כאשר בהסדר – אין תקרה לא בהסדר – 4.7 מיליון
  אבחון מהיר לא קיים שירות אבחון מהיר באסותא לרבות כל הבדיקות האבחנתיות
  * אמבולטורי לאיש הקבע – כיסויים מקובלים לכיסוי זה למשפחות אנשי הקבע הכיסוי מופחת ותלוי קופת חולים. לאשת קבע כיסוי הריון הוא עד 60% מההוצאה בפועל בלבד. כיסויים מקובלים לכיסוי זה כאשר אין הבדל בין איש הקבע למשפחתו ואין תלות בקופת חולים. •ניתן לרכוש כתב שירות של Medicare ולהרחיב את הכיסוי (ללא החרגות)
  מחלות קשות לא קיים לאיש הקבע. קיים רק לילדים עד גיל 21 , 100,000 ₪ לסרטן בלבד ניתן לרכוש בהטבה מיוחדת לאנשי קבע כיסוי מלא ל – 39 מחלות קשות. קיים כיסוי לילידים עד גיל 21 100,000 ₪ לסרטן בלבד ללא עלות
  תום ביטוח ביטוח מסתיים בעוד 5 שנים וניתן יהיה להרע את התנאים (כפי שקרה בשינוי האחרון) ביטוח לכל החיים עם התעדכנות טכנולוגית
  סוכנות ביטוח עם וותק ונסיון
  וותק וניסיון
  ביטוח בריאות בהתאמה אישית
  ביטוח בהתאמה אישית
  סוכנוץ ביטוח מורשה
  סוכנות ביטוח מורשה
  מקצועיות גבוהה
  מקצועיות גבוהה