יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  אלירן נביזדה, סוכן ביטוח

  אלירן נביזדה, סוכן ביטוח

  אלירן נביזדה, סוכן ביטוח

   

  מי אנחנו?

  "יש ביטוח", היא סוכנות ביטוח עצמאית שהוקמה לפני למעלה מעשור. הסוכנות מומחית בתחומי ביטוחי בריאות, פנסיה ופיננסים, ומעניקה מענה באופן פרטני, בשני עולמות מרכזיים:

  אנשי הקבע, המשוחררים והפורשים, וכן, לחולים במחלות כרוניות, או לסובלים מבעיות בריאותיות. ל-יש ביטוח יכולות להתאים את החליפה המתאימה לכל אדם, בהתאם לצרכיו, לסטטוס שלו,

  למקורות, לתוכניותיו העתידיות ושאיפותיו. בנוסף, לידע, הניסיון והקשר האישי, אנושי וטכנולוגי שהיא מעניקה לכל לקוח ולקוח, ולאנשי, משוחררי ופורשי הקבע בפרט, בכל גיל ובכל מצב רפואי,

  אשר מציבים אותה בשורה הראשונה, של סוכנויות הביטוח בישראל. הסוכנות מעניקה ליווי אישי ומקצועי בכל הליכי התכנון וההקמה של פוליסות הביטוח.

  ככל שמדובר על אנשי, משוחררי ופורשי קבע, יש לנו את ההיכרות, הידע והניסיון בעבודה עם קציני ונגדי צה"ל לאורך שנים. כולל פתרון לסוגיות מיוחדות עבורם.

  הידע והניסיון הרב, סייעו לנו גם בכל עולמות של מימוש הזכויות הרפואיות והביטוחיות של עשרות אלפי לקוחות לאורך השנים.

  היתרון האנושי שלנו הוא בזמינות גבוהה ושירות אנושי, בכל צורך או אתגר, וחתירה לבדיקה ובחינת הנושא מול חברת הביטוח.

  ההבדל הוא בנחישות ואיכות השירות, שכן, יש ביטוח תעשה את כל המאמצים הנדרשים למענם. כמו כן, מתוך צורך קיים מהשטח, הקמנו מערך תביעות INHOUSE ייחודי,

  שאינו כפוף או תלוי בחברות הביטוח השונות. מערך התביעות שלנו, מנהל את כל ההתקשרות מול החברה המבטחת, מא' עד ת', עד להכרה מלאה בזכויותיהם הביטוחיות.

  אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם בתי החולים והמכונים המובילים בישראל, ביניהם: הדסה מדיקל, אסותא, מכון מור, ו-"רפאל", בית החולים הפרטי, החדשני והמתקדם בישראל.

  הצלחנו לייסד מערכות יחסים חשובות ולערוך עמם את ההסדרים הנכונים והטובים ביותר, כדי להציע את הבדיקות והאבחונים המתקדמים והמקצועיים ביותר בשוק, עבור מבוטחינו.

   


  חזרה לעמוד הבית

  הסיפור שלי

  במשך שנים רבות, אלירן ניהל צוות של לא פחות מ-20 סוכנים וסוכנות, בחברת ביטוח מהמובילות בישראל, בתחומי הפנסיה, הפיננסים והפרט, במהלך עבודתו זכה אלירן בפרסים והוקרה משמעותית על פועלו, היות ובין השאר, גייס חברות גדולות ונחשבות עבור אותה סוכנות ביטוח, ביניהן: חברות הייטק וסטארט-אפים מובילים. לפני כן, אלירן, שימש כיועץ משכנתאות באחד הבנקים הגדולים בישראל.

  הידע, הניסיון, הראייה העתידית והיכולות הניהולית של אלירן, מאפשרים לו להעניק ללקוחותיו, ובפרט לאנשי הקבע, המשוחררים והפורשים את השירות הביטוחי, פיננסי ופיננסי הטוב ביותר.

  הבקיאות של אלירן בעולם הפיננסי על בוריו, ויכולותיו לשבת אחד על אחד עם הלקוח, ולהתאים לפי מידותיו את החליפה הביטוחית, הפיננסית והפנסיונית, הטובה ביותר, בהתאם למספר רב של פרמטרים, מאפשרים לו להעניק ללקוחותיו את השירות בעל הערך הרב ביותר.

  מלבד המקצועיות בה ניחן, אלירן זמין ללקוחותיו 24/7, ומגדיר את הקשר שלו עם הלקוחות כמערכת יחסים לכל דבר, היות והוא נמצא לצידם בכל נקודה משמעותית בחייהם, לרבות, בעת קבלה לעבודה חדשה, שינוי סטטוס בחיים, בעת הגשת תביעות ביטוחיות שונות, קבלת כספים משמעותיים, ועוד.

  אלירן בעל תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה, רישיון יועץ פנסיוני ממשרד האוצר, והוא בוגר קורס ייעוץ פרישה, והינו משווק פנסיוני ומתכנן פיננסי בהכשרתו.

  תחומי המומחיות שלנו

  ביטוחי בריאות – הכוללים כיסויים רחבים ביותר ובסכומים שלא קיימים בחברות אחרות, ביניהם: תרופות באבחון גנטי, ניתוחים רבים ומורכבים, טיפולי פרימום, שירותי אבחון מהיר ועוד.

  ביטוחי חיים – המותאמים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב רפואי.

  שירותים פיננסים – קופות גמל, קרנות השתלמות, פוליסות חסכון, שנתפרים אישית לכל לקוח.

  שירותים פנסיונים –  מקיפים רבים ומגוונים, ביניהם: קרנות פנסיה, קרנות מנהלים, קרנות השתלמות, ועוד.

  מערך התביעות INHOUSE הייחודי שלנו

  בשנים האחרונות, הקמנו מערך תביעות INHOUSE, שאינו כפוף או תלוי בחברות הביטוח השונות. המערך מנהל עבור לקוחותינו באופן מלא את תיק התביעה מול החברה המבטחת, עד להכרה מלאה בזכויותיכם הביטוחיות, והוא כולל:

  1. סיוע באיסוף המסמכים הרפואיים הרלוונטיים לכתב התביעה
  2. הפנייה לגורמי מקצוע רלוונטיים, ביניהם: מערך רופאים מומחים לצורך קיום בדיקות רפואיות
  3. קבלת חוות דעת רפואית מקצועית
  4. במידה ותביעתכם תדחה – תתבצע בדיקה יסודית של כתב התביעה ובירור מול החברה המבטחת בנוגע לסיבת הדחייה
  MediCare - חברת כתבי השירות הרפואיים המובילה בישראל

  על מנת להעניק את השירותים הרפואיים הטובים בישראל ללקוחותינו, הקמנו את MediCare, אחת מחברות כתבי השירות הרפואיים המובילות והנחשבות בישראל כיום.

  כתבי השירות של מדיקר, מספקים לכם שירות משלים לביטוח הבריאות הממלכתי, והם כוללים סל שלם של בדיקות, טיפולים, אבחונים ושירותים ייחודים, מתקדמים ומהפכנים, ביניהם:

  רופא עד הבית ואמבולנס פרטי 24/7

  ייעוץ מימוש זכויות רפואיות

  כל בדיקות ההריון הקיימות: שקיפות עורפית, סיסי שלייה, מי שפיר, ועוד.

  כל הבדיקות האבחנתיות, בזמינות כמעט מיידית, ביניהן:  Pet-CT, MRI, CT

  כל זה בעלות כספית שווה לכל נפש, ללא מגבלת גיל, ללא החרגות וללא צורך בחיתום רפואי.

  פרטי התקשרות ושעות פעילות

  אלירן נביזדה – סוכן ביטוח

  נייד 052-404-3926 

  משרד 03-511-7086

  פקס 072-244-6898

  מייל office@yeshbit.co.il

  כתובת המצודה 29, אזור, 5800173

   

  שעות פעילות 

   

  ראשון – חמישי 

  09:00 – 17:00