יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  דוד מועלם, סוכן ביטוח

  דוד מועלם, סוכן ביטוח

  דוד מועלם, סוכן ביטוח

  מי אנחנו?

  "יש ביטוח", היא סוכנות ביטוח עצמאית שהוקמה לפני למעלה מעשור. הסוכנות מומחית בתחומי ביטוחי בריאות, פנסיה ופיננסים, ומעניקה מענה באופן פרטני, בשני עולמות מרכזיים:

  אנשי הקבע, המשוחררים והפורשים, וכן, לחולים במחלות כרוניות, או לסובלים מבעיות בריאותיות. ל-יש ביטוח יכולות להתאים את החליפה המתאימה לכל אדם, בהתאם לצרכיו, לסטטוס שלו,

  למקורות, לתוכניותיו העתידיות ושאיפותיו. בנוסף, לידע, הניסיון והקשר האישי, אנושי וטכנולוגי שהיא מעניקה לכל לקוח ולקוח, ולאנשי, משוחררי ופורשי הקבע בפרט, בכל גיל ובכל מצב רפואי,

  אשר מציבים אותה בשורה הראשונה, של סוכנויות הביטוח בישראל. הסוכנות מעניקה ליווי אישי ומקצועי בכל הליכי התכנון וההקמה של פוליסות הביטוח.

  ככל שמדובר על אנשי, משוחררי ופורשי קבע, יש לנו את ההיכרות, הידע והניסיון בעבודה עם קציני ונגדי צה"ל לאורך שנים. כולל פתרון לסוגיות מיוחדות עבורם.

  הידע והניסיון הרב, סייעו לנו גם בכל עולמות של מימוש הזכויות הרפואיות והביטוחיות של עשרות אלפי לקוחות לאורך השנים.

  היתרון האנושי שלנו הוא בזמינות גבוהה ושירות אנושי, בכל צורך או אתגר, וחתירה לבדיקה ובחינת הנושא מול חברת הביטוח.

  ההבדל הוא בנחישות ואיכות השירות, שכן, יש ביטוח תעשה את כל המאמצים הנדרשים למענם. כמו כן, מתוך צורך קיים מהשטח, הקמנו מערך תביעות INHOUSE ייחודי,

  שאינו כפוף או תלוי בחברות הביטוח השונות. מערך התביעות שלנו, מנהל את כל ההתקשרות מול החברה המבטחת, מא' עד ת', עד להכרה מלאה בזכויותיהם הביטוחיות.

  אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם בתי החולים והמכונים המובילים בישראל, ביניהם: הדסה מדיקל, אסותא, מכון מור, ו-"רפאל", בית החולים הפרטי, החדשני והמתקדם בישראל.

  הצלחנו לייסד מערכות יחסים חשובות ולערוך עמם את ההסדרים הנכונים והטובים ביותר, כדי להציע את הבדיקות והאבחונים המתקדמים והמקצועיים ביותר בשוק, עבור מבוטחינו.

   

   

   


  חזרה לעמוד הבית

  הסיפור שלי

  אחרי קריירה ארוכה בחברות ביטוח מובילות, בתור מנהל תיקי לקוחות ומשווק פנסיוני, לפני יותר מ-5 שנים, דוד הצטרף ל-יש ביטוח, ומעניק כיום ללקוחותיו מעטפת שלמה, וליווי מקצועי ואישי בתחומי הביטוח, הפיננסים והפנסיה.

  הידע הרב, שהצליח דוד לרכוש במהלך השנים, לצד הטיפול היסודי והמסור בכל לקוח ולקוח, מאפשרים להעניק ערך רב ללקוחותיו, ולחסוך להם כספים רבים.

  דוגמא לכך ניתן לקחת ממקרה בו לקוחה פנתה אליו בבקשה לסיוע בתביעה ביטוחית שהגישה באופן עצמאי, עבור קבלת פיצוי על תאונה שעברה. חברת הביטוח דחתה את תביעתה, בעילה שהצילום שעברה, לצורך אבחון נזקי הפציעה, מוחרג מהפוליסה, ולכן היא לא זכאית להחזר כספי.

  בזכות התושייה, הניסיון והעקשנות של דוד, שבדק באופן יסודי ומקצועי את הפוליסה שרכשה, תוך שבירר את נושא התביעה לעומקו, ועמד בקשר עם גורמים רגולטורים שונים, הוא הצליח להגיש את תביעתה לבדיקה נוספת אצל חברת הביטוח, ולזכות את הלקוחה, בפיצוי של עשרות אלפי שקלים, שהיה מגיע לה בצדק.

  הניסיון וההבנה המעמיקה, שהצליח דוד לרכוש במהלך השנים, לצד הטיפול היסודי והמסור בכל לקוח ולקוח, מאפשרים לו להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר עבור לקוחותיו ובני משפחתם.

  דוד הוא גם בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובמימון, רישיון יועץ פנסיוני ממשרד האוצר, בוגר קורס ניהול השקעות של מכללת פסגות, והינו משווק פנסיוני ומתכנן פיננסי בהכשרתו.

  תחומי המומחיות שלנו

  ביטוחי בריאות – הכוללים כיסויים רחבים ביותר ובסכומים שלא קיימים בחברות אחרות, ביניהם: תרופות באבחון גנטי, ניתוחים רבים ומורכבים, טיפולי פרימום, שירותי אבחון מהיר ועוד.

  ביטוחי חיים – המותאמים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב רפואי.

  שירותים פיננסים – קופות גמל, קרנות השתלמות, פוליסות חסכון, שנתפרים אישית לכל לקוח.

  שירותים פנסיונים –  מקיפים רבים ומגוונים, ביניהם: קרנות פנסיה, קרנות מנהלים, קרנות השתלמות, ועוד.

  מערך התביעות INHOUSE הייחודי שלנו

  בשנים האחרונות, הקמנו מערך תביעות INHOUSE, שאינו כפוף או תלוי בחברות הביטוח השונות. המערך מנהל עבור לקוחותינו באופן מלא את תיק התביעה מול החברה המבטחת, עד להכרה מלאה בזכויותיכם הביטוחיות, והוא כולל:

  1. סיוע באיסוף המסמכים הרפואיים הרלוונטיים לכתב התביעה
  2. הפנייה לגורמי מקצוע רלוונטיים, ביניהם: מערך רופאים מומחים לצורך קיום בדיקות רפואיות
  3. קבלת חוות דעת רפואית מקצועית
  4. במידה ותביעתכם תדחה – תתבצע בדיקה יסודית של כתב התביעה ובירור מול החברה המבטחת בנוגע לסיבת הדחייה
  MediCare - חברת כתבי השירות הרפואיים המובילה בישראל

  על מנת להעניק את השירותים הרפואיים הטובים בישראל ללקוחותינו, הקמנו את MediCare, אחת מחברות כתבי השירות הרפואיים המובילות והנחשבות בישראל כיום.

  כתבי השירות של מדיקר, מספקים לכם שירות משלים לביטוח הבריאות הממלכתי, והם כוללים סל שלם של בדיקות, טיפולים, אבחונים ושירותים ייחודים, מתקדמים ומהפכנים, ביניהם:

  רופא עד הבית ואמבולנס פרטי 24/7

  ייעוץ מימוש זכויות רפואיות

  כל בדיקות ההריון הקיימות: שקיפות עורפית, סיסי שלייה, מי שפיר, ועוד.

  כל הבדיקות האבחנתיות, בזמינות כמעט מיידית, ביניהן:  Pet-CT, MRI, CT

  כל זה בעלות כספית שווה לכל נפש, ללא מגבלת גיל, ללא החרגות וללא צורך בחיתום רפואי.

  פרטי התקשרות ושעות פעילות

   

  דוד מועלם –  סוכן ביטוח

  נייד 050-262-2919

  משרד 03-511-7086

  פקס 072-244-6898

  מייל David@yeshbit.co.il

  כתובת המצודה 29, אזור, 5800173

   

  שעות פעילות:

   

  ראשון – חמישי    09:00 – 17:00