יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  מתן אדרי, סוכן ביטוח

  מתן אדרי, סוכן ביטוח

  מתן אדרי, סוכן ביטוח

  מי אנחנו?

  "יש ביטוח", היא סוכנות ביטוח עצמאית שהוקמה לפני למעלה מעשור. הסוכנות מומחית בתחומי ביטוחי בריאות, פנסיה ופיננסים, ומעניקה מענה באופן פרטני, בשני עולמות מרכזיים:

  אנשי הקבע, המשוחררים והפורשים, וכן, לחולים במחלות כרוניות, או לסובלים מבעיות בריאותיות. ל-יש ביטוח יכולות להתאים את החליפה המתאימה לכל אדם, בהתאם לצרכיו, לסטטוס שלו,

  למקורות, לתוכניותיו העתידיות ושאיפותיו. בנוסף, לידע, הניסיון והקשר האישי, אנושי וטכנולוגי שהיא מעניקה לכל לקוח ולקוח, ולאנשי, משוחררי ופורשי הקבע בפרט, בכל גיל ובכל מצב רפואי,

  אשר מציבים אותה בשורה הראשונה, של סוכנויות הביטוח בישראל. הסוכנות מעניקה ליווי אישי ומקצועי בכל הליכי התכנון וההקמה של פוליסות הביטוח.

  ככל שמדובר על אנשי, משוחררי ופורשי קבע, יש לנו את ההיכרות, הידע והניסיון בעבודה עם קציני ונגדי צה"ל לאורך שנים. כולל פתרון לסוגיות מיוחדות עבורם.

  הידע והניסיון הרב, סייעו לנו גם בכל עולמות של מימוש הזכויות הרפואיות והביטוחיות של עשרות אלפי לקוחות לאורך השנים.

  היתרון האנושי שלנו הוא בזמינות גבוהה ושירות אנושי, בכל צורך או אתגר, וחתירה לבדיקה ובחינת הנושא מול חברת הביטוח.

  ההבדל הוא בנחישות ואיכות השירות, שכן, יש ביטוח תעשה את כל המאמצים הנדרשים למענם. כמו כן, מתוך צורך קיים מהשטח, הקמנו מערך תביעות INHOUSE ייחודי,

  שאינו כפוף או תלוי בחברות הביטוח השונות. מערך התביעות שלנו, מנהל את כל ההתקשרות מול החברה המבטחת, מא' עד ת', עד להכרה מלאה בזכויותיהם הביטוחיות.

  אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם בתי החולים והמכונים המובילים בישראל, ביניהם: הדסה מדיקל, אסותא, מכון מור, ו-"רפאל", בית החולים הפרטי, החדשני והמתקדם בישראל.

  הצלחנו לייסד מערכות יחסים חשובות ולערוך עמם את ההסדרים הנכונים והטובים ביותר, כדי להציע את הבדיקות והאבחונים המתקדמים והמקצועיים ביותר בשוק, עבור מבוטחינו.

   


  חזרה לעמוד הבית

  הסיפור שלי

  מתן הוא סוכן שגדל וצמח יחד עם הסוכנות, והחל את דרכו בתחום הביטוח, כמנהל תיקי לקוחות ב"יש ביטוח", ועד מהרה הפך למנהל התחום בסוכנות.

  מנהליו שזיהו את הפוטנציאל המיוחד של מתן והיכולות הניהוליות שהפגין, החליטו לצרפו לסוכנות, כסוכן ביטוח מן המניין, לאחר שעבר את מבחני ההסמכה של משרד האוצר, בהצלחה רבה, והוסמך כמשווק פנסיוני ומתכנן פיננסי.

  מתן נחשב לדור הצעיר והמבטיח של הסוכנות, ומעניק ללקוחותיו, שירותים ביטוחיים, פיננסים ופנסיונים מהשורה הראשונה. כסוכן אשר צמח מלמטה ושעבר את כל התחנות בדרך, מתן בעל זווית ראיה רחבה על כל המערכת הביטוחית הפנסיונית והפיננסית, ובעל ידע והבנה חסרי תקדים בעולמות של אנשי הקבע, המשוחררים והפורשים, ומבין את הצרכים, השאיפות ואת השפה שלהם בצורה הטובה ביותר.

  מתן בעל יכולת יוצאת מן הכלל, להתאים ולתפור את הביטוחים והשירותים הפיננסים הטובים ביותר, לכל אדם ואדם. לא פעם, הוא הצליח לחסוך כספים משמעותיים ולהניב רווחים ללקוחותיו, בזכות ידע ובקיאות יוצאי דופן, בין היתר, הודות ליכולותיו לנתח את תלוש השכר המורכב של אנשי הקבע, בצורה יסודית ומקצועית, ולשים את הזרקור על מרכיבי שכר מהותיים, שהם לא היו מודעים לקיומם.

  תחומי המומחיות שלנו

  ביטוחי בריאות – הכוללים כיסויים רחבים ביותר ובסכומים שלא קיימים בחברות אחרות, ביניהם: תרופות באבחון גנטי, ניתוחים רבים ומורכבים, טיפולי פרימום, שירותי אבחון מהיר ועוד.

  ביטוחי חיים – המותאמים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב רפואי.

  שירותים פיננסים – קופות גמל, קרנות השתלמות, פוליסות חסכון, שנתפרים אישית לכל לקוח.

  שירותים פנסיונים –  מקיפים רבים ומגוונים, ביניהם: קרנות פנסיה, קרנות מנהלים, קרנות השתלמות, ועוד.

  מערך התביעות INHOUSE הייחודי שלנו

  בשנים האחרונות, הקמנו מערך תביעות INHOUSE, שאינו כפוף או תלוי בחברות הביטוח השונות. המערך מנהל עבור לקוחותינו באופן מלא את תיק התביעה מול החברה המבטחת, עד להכרה מלאה בזכויותיכם הביטוחיות, והוא כולל:

  1. סיוע באיסוף המסמכים הרפואיים הרלוונטיים לכתב התביעה
  2. הפנייה לגורמי מקצוע רלוונטיים, ביניהם: מערך רופאים מומחים לצורך קיום בדיקות רפואיות
  3. קבלת חוות דעת רפואית מקצועית
  4. במידה ותביעתכם תדחה – תתבצע בדיקה יסודית של כתב התביעה ובירור מול החברה המבטחת בנוגע לסיבת הדחייה
  MediCare - חברת כתבי השירות הרפואיים המובילה בישראל

  על מנת, להעניק את השירותים הרפואים הטובים בישראל ללקחותינו, הקמנו את MediCare, אחת מחברות כתבי השירות הרפואיים המובילות והנחשבות בישראל כיום.

  כתבי השירות של מדיקר, מספקים לכם שירות משלים לביטוח הבריאות הממלכתי, והם כוללים סל שלם של בדיקות, טיפולים, אבחונים ושירותים ייחודים, מתקדמים ומהפכנים, ביניהם:

  רופא עד הבית ואמבולנס פרטי 24/7

  כל בדיקות ההריון הקיימות

  בדיקת סקר סרטן

  בדיקות אבחנתיות, כגון: C.T  ו-M.R.I בזמינות כמעט מיידית

  כל זה בעלות כספית שווה לכל נפש, ללא מגבלת גיל, ללא החרגות וללא צורך בחיתום רפואי

  פרטי התקשורת ושעות פעילות

   

  מתן אדרי –  סוכן ביטוח

  נייד 052-6405225

  משרד 03-511-7086

  פקס 072-244-6898

  מייל matan@yeshbit.co.il

  כתובת המצודה 29, אזור, 5800173

   

  שעות פעילות:

   

  ראשון – חמישי    09:00 – 17:00