יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  נוי יעקב, סוכנת ביטוח

  נוי יעקב, סוכנת ביטוח

  נוי יעקב, סוכנת ביטוח

  מי אנחנו?

  "יש ביטוח", היא סוכנות ביטוח עצמאית שהוקמה לפני למעלה מעשור. הסוכנות מומחית בתחומי ביטוחי בריאות, פנסיה ופיננסים, ומעניקה מענה באופן פרטני, בשני עולמות מרכזיים:

  אנשי הקבע, המשוחררים והפורשים, וכן, לחולים במחלות כרוניות, או לסובלים מבעיות בריאותיות. ל-יש ביטוח יכולות להתאים את החליפה המתאימה לכל אדם, בהתאם לצרכיו, לסטטוס שלו,

  למקורות, לתוכניותיו העתידיות ושאיפותיו. בנוסף, לידע, הניסיון והקשר האישי, אנושי וטכנולוגי שהיא מעניקה לכל לקוח ולקוח, ולאנשי, משוחררי ופורשי הקבע בפרט, בכל גיל ובכל מצב רפואי,

  אשר מציבים אותה בשורה הראשונה, של סוכנויות הביטוח בישראל. הסוכנות מעניקה ליווי אישי ומקצועי בכל הליכי התכנון וההקמה של פוליסות הביטוח.

  ככל שמדובר על אנשי, משוחררי ופורשי קבע, יש לנו את ההיכרות, הידע והניסיון בעבודה עם קציני ונגדי צה"ל לאורך שנים. כולל פתרון לסוגיות מיוחדות עבורם.

  הידע והניסיון הרב, סייעו לנו גם בכל עולמות של מימוש הזכויות הרפואיות והביטוחיות של עשרות אלפי לקוחות לאורך השנים.

  היתרון האנושי שלנו הוא בזמינות גבוהה ושירות אנושי, בכל צורך או אתגר, וחתירה לבדיקה ובחינת הנושא מול חברת הביטוח.

  ההבדל הוא בנחישות ואיכות השירות, שכן, יש ביטוח תעשה את כל המאמצים הנדרשים למענם. כמו כן, מתוך צורך קיים מהשטח, הקמנו מערך תביעות INHOUSE ייחודי,

  שאינו כפוף או תלוי בחברות הביטוח השונות. מערך התביעות שלנו, מנהל את כל ההתקשרות מול החברה המבטחת, מא' עד ת', עד להכרה מלאה בזכויותיהם הביטוחיות.

  אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם בתי החולים והמכונים המובילים בישראל, ביניהם: הדסה מדיקל, אסותא, מכון מור, ו-"רפאל", בית החולים הפרטי, החדשני והמתקדם בישראל.

  הצלחנו לייסד מערכות יחסים חשובות ולערוך עמם את ההסדרים הנכונים והטובים ביותר, כדי להציע את הבדיקות והאבחונים המתקדמים והמקצועיים ביותר בשוק, עבור מבוטחינו.

   


  חזרה לעמוד הבית

  הסיפור שלי

   

  בדצמבר 2021, הדרכים של יש ביטוח ונוי הצטלבו, כשהצטרפה למוקד המכירות של הסוכנות. ככל שעבר הזמן, המנהלים של יש ביטוח, סימנו את נוי כאחת הנציגות האנרגטיות והמובילות ביותר, וככזו שיכולה להגיע הכי רחוק בתחום הביטוח. לכן, כמה חודשים אחרי הציעו לה הצעה שקשה לסרב לה: "בואי תתלווי לסוכן ביטוח מקצועי, ותתחילי באופן מעשי להעניק שירותי ביטוח מתקדמים לאנשי הקבע".

  נוי הסכימה מיד להצעה. היציאה אל השטח אפשרה לצבור ידע, כלים וניסיון רב וביולי 2023, אחרי שעברה בהצלחה רבה את המבחנים של משרד האוצר, קיבלה לידה את הרישיון לסוכנת ביטוח ופנסיוני והצטרפה כסוכנת ביטוח מן המניין ביש ביטוח.

  כיום, היא מעניקה מגוון רחב של שירותים ביטוחיים, ביניהם: ביטוחי בריאות, מחלות קשות, ביטוחי חיים, לרבות למשכנתא, עבור אנשי, משוחררי ופורשי הקבע, במקביל לשירותי ייעוץ פיננסי ופנסיוני הוליסטים, לאחר שעברה הכשרה מקצועית באחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בישראל.

  נוי היא סוכנת ביטוח שעברה את כל התחנות בדרך. אלה איפשרו לה לצבור הבנה עמוקה ויכולות ניתוח גבוהות של צרכי הלקוחות בתחום, והודות לכך היא יודעת כיום להתאים במקצועיות רבה עבור אנשי צבא בעבר ובהווה את הביטוחים והשירותים הפיננסיים הטובים ביותר. היא עושה זאת, בין היתר, הודות לבקיאות גדולה בסעיפים הביטוחיים הקיימים ולזכויות המגיעות ללקוחות הרבים של הסוכנות, בהתאם לאופי תפקידם, המטרות, הצרכים והמקורות שלהם.

   

   

   

   

   

   

  תחומי המומחיות שלנו

  ביטוחי בריאות – הכוללים כיסויים רחבים ביותר ובסכומים שלא קיימים בחברות אחרות, ביניהם: תרופות באבחון גנטי, ניתוחים רבים ומורכבים, טיפולי פרימום, שירותי אבחון מהיר ועוד.

  ביטוחי חיים – המותאמים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב רפואי.

  שירותים פיננסים – קופות גמל, קרנות השתלמות, פוליסות חסכון, שנתפרים אישית לכל לקוח.

  שירותים פנסיונים –  מקיפים רבים ומגוונים, ביניהם: קרנות פנסיה, קרנות מנהלים, קרנות השתלמות, ועוד.

  מערך התביעות INHOUSE הייחודי שלנו

  בשנים האחרונות, הקמנו מערך תביעות INHOUSE, שאינו כפוף או תלוי בחברות הביטוח השונות. המערך מנהל עבור לקוחותינו באופן מלא את תיק התביעה מול החברה המבטחת, עד להכרה מלאה בזכויותיכם הביטוחיות, והוא כולל:

  1. סיוע באיסוף המסמכים הרפואיים הרלוונטיים לכתב התביעה
  2. הפנייה לגורמי מקצוע רלוונטיים, ביניהם: מערך רופאים מומחים לצורך קיום בדיקות רפואיות
  3. קבלת חוות דעת רפואית מקצועית
  4. במידה ותביעתכם תדחה – תתבצע בדיקה יסודית של כתב התביעה ובירור מול החברה המבטחת בנוגע לסיבת הדחייה
  MediCare - חברת כתבי השירות הרפואיים המובילה בישראל

  על מנת להעניק את השירותים הרפואיים הטובים בישראל ללקוחותינו, הקמנו את MediCare, אחת מחברות כתבי השירות הרפואיים המובילות והנחשבות בישראל כיום.

  כתבי השירות של מדיקר, מספקים לכם שירות משלים לביטוח הבריאות הממלכתי, והם כוללים סל שלם של בדיקות, טיפולים, אבחונים ושירותים ייחודים, מתקדמים ומהפכנים, ביניהם:

  רופא עד הבית ואמבולנס פרטי 24/7

  ייעוץ מימוש זכויות רפואיות

  כל בדיקות ההריון הקיימות: שקיפות עורפית, סיסי שלייה, מי שפיר, ועוד.

  כל הבדיקות האבחנתיות, בזמינות כמעט מיידית, ביניהן:  Pet-CT, MRI, CT

  כל זה בעלות כספית שווה לכל נפש, ללא מגבלת גיל, ללא החרגות וללא צורך בחיתום רפואי.

  פרטי התקשרות ושעות פעילות

  נוי יעקב –  סוכן ביטוח

  נייד054-469-6775

  משרד 03-511-7086

  פקס 072-244-6898

  מייל noy@yeshbit.co.il

  כתובת המצודה 29, אזור, 5800173

   

  שעות פעילות: 

  ראשון – חמישי    09:00 – 17:00