יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  ביטוח בריאות חבר

  ביטוח בריאות חבר

  "חבר" בהיותו ארגון גדול מאוד שרצונו לעזור לחבריו, דואג לאורך השנים לכיסוי ביטוח בריאות קולקטיבי(קבוצתי) לחברי הארגון, חברות הביטוח בעבר, אשר רצו מאוד לבטח כמות גדולה של עמיתים בבת אחת הציגו פוליסות בריאות נהדרות בעלות כיסויים רחבים על מנת "לזכות" באפשרות לבטח את העמיתים.

  פוליסת ביטוח בריאות חבר

  לרבות השנים ולאחר שהוצגו נתונים המראים על רווחיות פוחתת בענף הביטוח הקולקטיבי הפוליסות אשר חשופות לשינויים בכל סיום הסכם, השתנו דרמטית לאורך השנים וכיום למעשה נותנות מענה חלקי בלבד לאנשי קבע רבים.
  כך שבעוד פוליסות בריאות פרטיות שנעשות מחוץ לקולקטיב נהנות מוודאות ביטוחית ואף שדרוגים מכיוון שכיום קצב השינויים בתחום הבריאות מהיר ומחייב שינויים תכופים.

  על פי חוק פוליסות פרטיות מתעדכנות אחת לשנתיים בטכנולוגיות רפואיות עדכניות, בחבר ובקולקטיב החידוש והעדכון יהיו אחת ל – 5 שנים בהתאם להסכמים עם חברות הביטוח.
  כאשר אנו רואים שבפתיחת ההסכם, לא רק שאין שדרוג כמתבקש אלא אף הרעת תנאים שלעיתים היא קריטית עבור המבוטח שבשלב ההצטרפות כלל אינו מודע להרעה שבוצעה.

  בעקבות עבודה רבת שנים עם אנשי קבע ב"יש ביטוח" מכירים את פוליסת הבריאות של עמיתי "חבר" וערים לשינויים הנעשים בה לאורך השנים.
  בעקבות השינויים ולמען אנשי הקבע, סוכנות "יש ביטוח" ביחד עם חברות הביטוח יצרו פוליסה ייעודית וייחודית עבור אנשי הקבע ועמיתי "חבר" בפרט ובמאמר הזה נבצע סקירה כללית והשוואה בין הפוליסה של ביטוח קבוצתי לעמיתי "חבר" לבין הפוליסה של ביטוח בריאות לעמיתי חבר שמציעה "יש ביטוח": היתרונות המרכזיים בפוליסות ביטוח פרטיות

  מהסקירה ניתן לראות בבירור כי פוליסת ביטוח בריאות חבר הפרטית עולה בטיבה על פוליסת הבריאות הקבוצתית של חבר.

  חבר ביטוח בריאות

  כיסויים בפוליסת ביטוח בריאות וסיעוד חבר

  בולטים במיוחד הכיסויים בסעיף הניתוחים בארץ, בהם קיימת השתתפות עצמית בסך 2000 ₪ בפוליסה הקבוצתית מה שבפועל עלול לגרום לכך שמרבית הניתוחים יבוצעו במסגרת ציבורית ולא על חשבון פוליסת הביטוח. בעוד שבפוליסה הפרטית אין כלל השתתפות עצמית בכיסוי זה ולמעשה כל ניתוח הינו בעלות מלאה של חברת הביטוח.

  כיסוי נוסף בפוליסת ביטוח בריאות חבר שבולט בהבדלו הוא כיסוי התרופות שאינן בסל, בעוד הכיסוי בפוליסה הקבוצתית מוגבל ל-2,000,000 ₪ לכל אורך תקופת הביטוח בפוליסה הפרטית מתחדש בכל שנה.
  לכאורה סכום של 2,000,000 ₪ נשמע סכום גבוה, אך כפי שיעידו חולים רבים, לעיתים עלות התרופות עולה על כך בהרבה.

  בנוסף לא קיים כיסוי לתרופות באבחון גנטי כלל בפוליסה הקבוצתית בעוד שבפוליסה הפרטית זה קיים ואף מרחיב את הסכומים הניתנים לרכישת התרופות.
  אבחון גנטי להתאמת טיפול הינו אחד הבדיקות החשובות כיום בעולם הרפואה בתחום הסרטן, היא מאפשרת התאמה מדויקת של טיפול לחולים קשים ועל ידי כך מאריכה את זמן ואיכות חייהם.

  ואף בכיסויים היומיומיים(כיסוי אמבולטורי), שמחזירים כספים בגין התייעצויות עם רופאים מומחים או החזרים על בדיקות אבחנתיות, הפוליסה הפרטית עולה על הפוליסה הקבוצתית בכך שאינה עושה הבדל בין איש הקבע לבני משפחתו וכולם זכאים לאותם כיסויים ותקרות בעוד בפוליסה הקבוצתית בני משפחתו של איש הקבע זכאים לכיסוי כתלות בקופת החולים ורק כהשלמה לה.

  לסיכום, פוליסת ביטוח בריאות חבר שייצרה "יש ביטוח" עדיפה בהרבה מפוליסת הבריאות הקבוצתית של עמיתי חבר, הכיסויים רחבים יותר והוודאות הביטוחית שהכיסוי לא ישתנה לרעה היא מכרעת.

  ביטוח נסיעות לחו"ל לעמיתי חבר

  יש ביטוח" מתמחים בהסדרי ביטוח לרבות ביטוח נסיעות לחו"ל לעמיתי חבר אנשי קבע ופורשי קבע.
  ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב לעשות בהתאמה אישית על מנת לתת את הכיסוי הנכון והמתאים לפי סוג הנסיעה.

  לדוגמא: נסיעות חורף לסקי, נסיעות עם פעילויות אתגריות, נסיעות לחו"ל עם כיסוי קורונה וכו'
  ביש ביטוח הטבות ותנאים ייחודיים בביטוח נסיעות לחו"ל.

  הכיסויפוליסה קולקטיבית באמצעות חברהראל - באמצעות יש ביטוח
  ניתוחים ומחליפי ניתוח בישראלהשתתפות עצמית בכל ניתוח של 2,000 ₪ מתוך רשימת רופאים שבהסדרללא השתתפות עצמית וללא תקרה כספית מתוך רשימת רופאים שבהסדר
  תרופות שלא בסל הבריאות 4,000,000 לכל תקופת הביטוח1,000,000 ₪ – מתחדש כל שנה
  תרופות באבחון גנטי (בהתאמה אישית) לא קיים קיים כיסוי לתרופות באבחון גנטי בהתאמה אישית של אונקוטסט טבע, שמרחיב בעוד 2,000,000 ₪ את סעיף התרופות שמחוץ לסל ובעוד 1,000,000 ₪ לתרופות לסרטן.
  השתלותכאשר בהסדר – אין תקרה לא בהסדר – תקרה של 4.5 מיליון כאשר בהסדר – אין תקרה לא בהסדר – 4.7 מיליון
  אבחון מהיר לא קיים שירות אבחון מהיר באסותא לרבות כל הבדיקות האבחנתיות
  * אמבולטורי לאיש הקבע – כיסויים מקובלים לכיסוי זה למשפחות אנשי הקבע הכיסוי מופחת ותלוי קופת חולים. לאשת קבע כיסוי הריון הוא עד 60% מההוצאה בפועל בלבד. כיסויים מקובלים לכיסוי זה כאשר אין הבדל בין איש הקבע למשפחתו ואין תלות בקופת חולים. •ניתן לרכוש כתב שירות של Medicare ולהרחיב את הכיסוי (ללא החרגות)
  מחלות קשות לא קיים לאיש הקבע. קיים רק לילדים עד גיל 21 , 100,000 ₪ לסרטן בלבד ניתן לרכוש בהטבה מיוחדת לאנשי קבע כיסוי מלא ל – 39 מחלות קשות. קיים כיסוי לילידים עד גיל 21 100,000 ₪ לסרטן בלבד ללא עלות
  תום ביטוח ביטוח מסתיים בעוד 5 שנים וניתן יהיה להרע את התנאים (כפי שקרה בשינוי האחרון) ביטוח חיים חבר לכל החיים עם התעדכנות טכנולוגית

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך