יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  ביטוח לנכים ונכי צה"ל: מהם הסוגים המוצעים בבריאות ונסיעות חו"ל?

  ביטוח לנכים ונכי צה

  אנשים אשר סובלים ממגבלות בין עם תפקודית ובין עם נפשית מתמודדים עם בעיה קשה, ולמרות זאת נאלצים להתמודד גם עם חברות הביטוח אשר אינם מספקות כיסוי ביטוחי הולם. במצב שבו ביטוח לנכים ונכי צה"ל הוא אתגר, אנו ב"יש ביטוח" מצאנו את הפתרון הביטוח הטוב ביותר עבורם. עם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד, ניסיון של עשרות שנים, ידע וצוות גדול מאוד של מומחים, אנחנו יכולים לספר שאחוזי ההצלחה שלנו בביטוחים לנכים הינם גבוהים מאוד.

  סוגי הביטוחים המוצעים

  ביטוח נסיעות לחו"ל נכי צה"ל

  רק ב"יש ביטוח" יוכל לטוס נכה לחו"ל גם בכסא גלגלים, עם כיסוי מלא גם למצב הרפואי הקיים ללא החרגות וללא השתתפות עצמית !!

  פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל נכי צה"ל, זוהי הפוליסה הרחבה ביותר הקיימת בישראל עבור הנכים כולל אלו שאושפזו ב – 3 חודשים האחרונים.

  שירות בריאות VIP

  שירות אבחון פרטי מהיר באמצעות רופא מאבחן ובאמצעות כל הבדיקות הרפואיות האבחנתיות הנדרשות לרבות בדיקות הדמיה ו MRI וקבלת דו"ח אבחון והכל בתוך מספר ימים בלבד. בסוכנות יש ביטוח, קיימת אפשרות לרכישת כתבי שירות המעניקים שורה של כיסויים ואפשרויות במיוחד לנכים ולבעלי מוגבלויות.

  אבחון מהיר של בעיה רפואית משמעותית יכול להשפיע על איכות החיים ואף להציל חיים. רופא מלווה אישי: שירות מנהל רפואי אישי, המבוטח ובני משפחתו ילוו ע"י רופא מומחה ,אחות ומתאמת שירות לאורך כל תהליך אבחון המחלה, הטיפול וההחלמה. פיצוי יומי על אשפוז כתוצאה מתאונה: במקרה של אשפוז בארץ או בחו"ל, כתוצאה מתאונה, יקבל המבוטח פיצוי יומי. כיסוי ללא החרגה וניתן להתקבל בכל בעיה רפואית הכיסוי כולל:

  ייעוצים אצל רופאים מומחים, בדיקות אבחנתיות, סקר מנהלים, סקר גילוי סרטן, טיפולי פיזיותרפיה בדיקות הריון, שירותי רפואה משלימה, כגון: אוסטיאופתיה, כירופרקטיקה, שיטת אלכסנדר, הומיאופתיה וכו' שרות מקסימום בריאות – ייעוץ בנושא זכויות מימוש החולים במסגרת קופת חולים, שב"ן והביטוח הלאומי

  ביטוח חיים לנכי צה"ל

  ביטוח חיים נכי צה"ל, כולל ריסק המכסה מקרה מוות מכל סיבה.

  אצלנו ב"יש ביטוח" ניתן לרכוש ביטוח חיים לנכים ולנכי צה"ל בכל מצב בריאות. תוכלו לרכוש בפועל את הביטוח דרך יצירת קשר עמנו בתחתית העמוד או באמצעות שיחת טלפון, דרך המספר שמופיע בראש העמוד.

  ביטוח משכנתא לנכים

  ביולי 2018 עבר החוק לביטוח משכנתא לבעלי מוגבלויות שיזמה ח"כ קארין אלהרר ממפלגת יש עתיד. אלהרר סללה דרך מופלאה ושוויונית עבור מאות אלפי בעלי מוגבלויות במדינת ישראל. כמו בכל חוק היישום תמיד מאתגר. לכן תפקידנו בסוכנות יש ביטוח, הוא לסייע לחלק מהאנשים המתקשים לרכוש ביטוח חיים למשכנתא. בכל זאת, החוק אינו נותן פתרון מלא לכל אדם במדינה, רכישת ביטוח משכנתא לנכים דורשת מומחיות של אנשי מקצוע. ועדיין יש מקום וחשיבות להכרת פתרונות יצירתיים אחרים ולנו בסוכנות יש ביטוח מספר כלים ואפשרויות.

  הצעת החוק תיקנה את חוק הפיקוח על שירות פיננסיים ביטוח( התשמ"א־1981) והוסיפה לו שני סעיפים חשובים: 

  1 .מבטח לא יפלה בעל רישיון המבקש להתקשר עמו בהסכם, בשל מוצאו, מקום עיסוקו או מקום מגוריו.
  2 .חברת ביטוח אשר דחתה בקשה של בעל רישיון המבקש לבוא עמה בהסכם, תנמק במסמך בכתב את העילות בעטיין סירבה להתקשר עם בעל הרישיון.

  אין זה אומר שקיימים פתרונות לכל המצבים, הרבה פעמים לא ניתן לבטח נכים בגלל בעיות רפואיות שונות, אבל הרבה מאוד השתנה מאז החוק. מוצע לבדוק ולבחון כל מצב לגופו, דרך יצירת קשר עמנו. לסוכנות יש ביטוח יש ניסיון רב שנים בטיפול בנכים ובעלי מוגבלויות. גם כיום נכים נתקלים בבעיות במציאת ביטוח חיים בעת לקיחת משכנתא. "יש ביטוח" מציעה עבור הנכים ונכי צה"ל את פוליסה המשכנתא המשתלמת ביותר.

  עם זאת ישנן מספר סוגיות בחוק משכנתה לנכים שעליכם להכיר בטרם תסיקו מסקנה כי תקבלו בהכרח משכנתא:

  אנחנו ממליצים בכל לשון של המלצה, שלא לחתום בשום אופן על אף מסמך התחייבות לרכישת דירה, בטרם קיבלתם פוליסת ביטוח חיים תקנית מחברת הביטוח. שכן, עשיית עסקה מבלי שיש לכם התחייבות לביטוח, הנה סיכון משמעותי שלא תוכלו להתקבל לביטוח. חשוב מאוד להתקשר אלינו ביש ביטוח.

  • במידה וחברת הביטוח מסרבת לאשר ביטוח חיים לבעל מוגבלות שעבר בדיקה רפואית אובייקטיבית, עליה להפנות אותו למסלול ביטוח ללא חיתום (ללא הצהרת מצב בריאות). ככל הנראה מסלול ביטוח ללא חיתום יהיה יקר יותר, ויש לבחון האם בכלל נטילת משכנתא היא כדאית כלכלית.
  • סכום המשכנתא המקסימלי יהיה גבוה פי 2 מסכום הביטוח שקיבל הנכה, כשביכולתו לקבל מחברת הביטוח עד לחצי מיליון שקל, משמע המשכנתא עצמה תהיה בסכום שלא עולה על מיליון שקל. עם מחירי הדירות כיום זהו סכום נמוך שייתכן ולא יספיק לכם.
  • התקופות קצרות יחסית – ההחזרים החודשיים עלולים להיות גבוהים בהשוואה למסלולי הבנקים המאפשרים עד 30 שנ. תקופת המשכנתא תעמוד על 15 שנה, אלא אם נעשתה הסכמה אחרת עם הבנק המלווה.
  • תוחלת חייו של בעל המוגבלות צפויה להגיע ולהיות גבוהה ב- 5 שנים מתוחלת החיים הממוצעת.

  תאונות אישיות

  פיצוי כספי למגוון אירועים הקורים כתוצאה מתאונה, כגון: שברים, נכויות, אשפוז מוות וכו'. ביטוח תאונות אישיות לנכים וחולים הוא במתכונת שונה מבעבר, אך עדיין ניתן לקבל פוליסות המעניקות פיצוי בשל מגוון רחב של מקרים.

  אובדן כושר עבודה מתאונה

  הפוליסה מציעה תשלום חודשי לאדם אשר נמצא באובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה

  בתום תקופת המתנה מקצרת של 14 ימים.

  ביטוח בריאות פרטי לנכים ונכי צה"ל

  רק ב"יש ביטוח" פוליסת הבריאות המקיפה ביותר לכיסוי קטסטרופות רפואיות

  הפוליסה כוללת ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות שלא כלולות בסל וכו'

  ביטוח מחלות קשות

  הגם שנכים נדרשים לחיתום רפואי קפדני, גילוי מלא של התיק הרפואי, עדיין יש מצבים רבים וכיסויים שניתן לרכוש ולהיות מכוסים מפניהם. רק ב"יש ביטוח" יוכלו נכי צה"ל והנכים לרכוש פוליסה אשר נותנת פיצוי חד פעמי כספי במקרה שלגילוי מחלה קשה.

  ביטוח סיעודי לנכי צה"ל

  ביטוח סיעודי נכי צה"ל – הנכים ונכי צה"ל יוכלו לרכוש פוליסת סיעוד אשר נותנת פיצוי כספי חודשי בעת מצב סיעודי ולכל החיים.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך