יש ביטוח!
לכל אחד ובכל מצב רפואי.


מגוון ביטוחי בריאות וחיים בהתאמה אישית בכל מצב בריאות
כי גם לך מגיע ביטוח

  

חולי סרטן כמו חולים רבים במחלות קשות או כרוניות מתקשים מאוד למצוא חברת ביטוח שתבטח אותם ביטוח נסיעות לחולי סרטן. חולים במחלות שונות כמו מטופלי דיאליזה או סוכרתיים או חולים במחלות אוטו אמוניות או מחלות מפרקים או מגוון מחלות נוספות מתקשים מאוד למצוא חברות ביטוח שיבטחו אותם במגוון ביטוחים וביניהם ביטוח נסיעות.

 

ביטוח נסיעות לחולי סרטן חשוב והכרחי

 

תכנית ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סרטן היא חשובה והכרחית לחולים רבים. הנושא הוא לא פשוט ומעט מורכב יש מעט פתרונות בנושא של ביטוח נסיעות לחולי סרטן אך הם חלקיים ולא מלאים. אצל חולי סרטן יש מצבים שונים במחלה. יש תקופות של טיפולים ותקופות ללא טיפולים. בתקופות של טיפולים יש מעט חברות ביטוח ולמעשה רק שתיים אשר מוכנות לבטח ביטוח נסיעות לחולי סרטן. כעת יש חברה נוספת שמבטחת ביטוח נסיעות לחולי סרטן גם בתקופת טיפולים ואחריהן עם כיסוי רחב יותר בכפוף לפוליסה ולמגבלותיה.

 ביטוח נסיעות לחולי סרטן

פוליסות ביטוח ייחודית לחולי סרטן 

 

הפוליסות של ביטוח נסיעות לחולי סרטן בתקופות של טיפולים הן פוליסות מיוחדות שמתאימה ומוגבלת בהתאם למצבים שנזקקים להם חולי סרטן בזמן טיפולים. פוליסות אלה הן מתאימות לתקופות של טיפולים של חולי סרטן וכן ל 3 חודשים אחרי טיפולים בחולי סרטן. ב 3 חודשים אלה יש עדיין תופעות שונות שמצריכות לעתים פוליסות מותאמות וייחודיות. אחרי 3 חודשים מתום תקופת טיפולים לחולי סרטן ניתן למצוא כבר מגוון חברות ביטוח אשר מסכימות לבטח חולי סרטן. לאחר שעברו 3 חודשים מתום הטיפול חולי סרטן מבוטחים בחברות הביטוח ביטוח נסיעות ככול אדם אחר.

 

ביטוחים נוספים

 

 מלבד ביטוח נסיעות לחולי סרטן יש ביטוחים נוספים שחולי סרטן יכולים לעשות כעת ולא היו יכולים לעשות קודם כמו ביטוח בריאות או ביטוח משכנתא או ביטוח אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה ועוד מגוון פוליסות ביטוח לחולי סרטן. חולי סרטן רבים מקבלים מידע על אפשרויות ביטוח מהעמותות המטפלות בהם וגם על ביטוח נסיעות לחולי סרטן ניתן לקבל מידע מהאגודה למלחמה בסרטן.

 

שינוי המצב הקודם

 

כעת ניתן למצוא יותר חברות ביטוח אשר מוכנות לבטח חולי סרטן בביטוח נסיעות. ביטוח נסיעות לחולי סרטן הוא אפשרי ותנאיו משופרים בכפוף כמובן לכול תנאי כול פוליסה ספציפית. אם אתם רוכשים ביטוח נסיעות לחולי סרטן בחברות המבטחות, חשוב לקרוא ולהבין את הפוליסה ולדעת מראש מה הפוליסה מכסה ומה לא. כך למשל האם פוליסת ביטוח נסיעות לחולי סרטן מכסה הוצאות טיפול שנובעות מהמחלה עצמה או רק מבעיות אחרות שאינן קשורות למחלה וכן איזה מגבלות נוספות יש על הפוליסה הספציפית שאתם רוכשים.

 

 

ליחצו לשיחת יעוץ עם סוכן ביטוח המתמחה בביטוח נסיעות לחולי סרטן

 

 

 

 

 

 

השאר פרטים לקבלת הצעה

בחרו את סוג הביטוח מתוך הרשימה
*בעת לחיצה על כפתור ה"שלח" אני מאשר את פנייתי לקבלת מידע

יש זכויות רפואיות

שיתופי פעולה עם עמותות

 

nechi-il

mifrakim

inbar n

asaf1

asaf1

atlas s

eila


tareshet1

 

harelklal

Bee Webs