יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  ביטוח לאנשי קבע ופורשים

  ביטוח לאנשי קבע ופורשים

  "יש ביטוח" מתמחה מזה שנים במגזר אנשי הקבע וכוחות הביטחון.

  אנשי הקבע מחזיקים כיום ביטוחים קבוצתיים אשר נבנו באופן כללי מבלי להתחשב ברמה הפרטנית של כל אחד ואחת, באופי עבודתו, סטטוס משפחתו וכו'.

  אותם ביטוחים גם לא תמיד מעודכנים לצרכי השוק הנוכחים וההתפתחות הטכנולגית הקיימת בשוק וכתוצאה מכך ישנו חוסר ביטוחי משמעותי בחלק מהביטוחים הקיימים לאנשי הקבע.

  ביטוח חיים לאנשי קבע

  ביטוח חיים לאנשי קבע

  משרתי צבא הקבע? זה הזמן להבטיח את עתידה הכלכלי של משפחתכם בכל תרחיש ביטוחי!

  כסוכנות ביטוח המתמחה בהליכי תכנון והקמה של מוצרי ביטוח שונים בתחום ביטוחי הבריאות והסיכון (ריסק) בקרב משרתי צבא הקבע וגמלאי כוחות הביטחון, אנחנו ב-יש ביטוח, עוסקים בין היתר בהליכי תכנון והקמה של פוליסות חיים המיועדות לצרכי הגנה על כלכלת המשפחה במקרי מוות, נכות ואובדן כושר עבודה.

  פוליסות החיים המוקמות על ידינו למשרתי צבא הקבע כוללות בין היתר: ביטוח חיים ריסק למקרה מוות, ביטוח חיים לנוטלי הלוואות משכנתא, ביטוח תאונות אישיות וביטוח אובדן כושר עבודה. פוליסות אלו, מבוססות על פיצוי כספי חד פעמי המוענק למוטבי המבוטח/ת במקרי מוות, נכות ואובדן כושר עבודה, ובכך, הן מספקות מעטפת ביטוחית המבטיחה את עתידה הכלכלי של המשפחה בכל תרחיש ביטוחי.

  יש ביטוח – ביטוח חיים פרטי המותאם לכל מצב רפואי

  אנחנו ב-יש ביטוח, מתמחים בין היתר בהקמתן של פוליסות בריאות שונות המותאמות לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב רפואי, ובכך, אנו מאפשרים רכישת ביטוח חיים פרטי המותאם מראש לכל מצב רפואי עימו מתמודד המבוטח/ת.
  אנשי קבע? יש לכם את כל הסיבות הנכונות להצטרף לאחת מפוליסות החיים שלנו

  ביטוח חיים לאנשי קבע ב-יש ביטוח, מאפשר לכל אחד ואחת ממשרתי צבא הקבע שביניכם, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל תקופת הפוליסה, וביניהם:

  • התמחות ענפית בתחום מוצרי הביטוח השונים למשרתי צבא הקבע – אנו אמונים על יותר מ-6,000 תיקי ביטוח של לקוחות מצבא הקבע, אנו מעניקים ביטוח בריאות לעמיתי חבר וגם ביטוח בריאות צוות.
  • מגוון רחב של הסדרי ביטוחי ייחודיים לקהל אנשי הקבע ופורשים
  • שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לנו לנהל בצורה הטובה ביותר את תיקי הביטוח המותאמים באופן פרטני לכל מבוטח/ת
  • מערך תביעות ייחודי המלווה את בני משפחתו של המבוטח/ת לאורך כל שלבי ניהול התביעה אל מול החברה המבטחת – עד קבלת מלוא התשלום
  • מענה מיידי ויחס אישי בכל פנייה יזומה מצד המבוטח

  ויתרונות שירות נוספים ההופכים אותנו לסוכנות הביטוח המובילה בישראל בקרב אנשי/נשות הקבע וכוחות הביטחון.

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מידע נוסף לשירותכם

   סוכנות ביטוח עם וותק ונסיון
   וותק וניסיון
   ביטוח בריאות בהתאמה אישית
   ביטוח בהתאמה אישית
   סוכנוץ ביטוח מורשה
   סוכנות ביטוח מורשה
   מקצועיות גבוהה
   מקצועיות גבוהה