יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  ביטוח לאנשי קבע, משוחררים ופורשים

  ביטוח לאנשי קבע, משוחררים ופורשים

  "יש ביטוח" מתמחה מזה שנים במגזר אנשי הקבע וכוחות הביטחון.

  אנשי הקבע מחזיקים כיום ביטוחים קבוצתיים אשר נבנו באופן כללי מבלי להתחשב ברמה הפרטנית של כל אחד ואחת, באופי עבודתו, סטטוס משפחתו וכו'.

  אותם ביטוחים גם לא תמיד מעודכנים לצרכי השוק הנוכחים וההתפתחות הטכנולגית הקיימת בשוק וכתוצאה מכך ישנו חוסר ביטוחי משמעותי בחלק מהביטוחים הקיימים לאנשי הקבע.

  ביטוח חיים פרטי לאנשי, משוחררי ופורשי קבע

  ביטוח חיים פרטי לאנשי, משוחררי ופורשי קבע

  בשנים האחרונות, תוחלת החיים בישראל נמצאת במגמת עלייה מתמדת, וכך גם תחום הרפואה, שמצליח למצוא פתרונות בריאותיים מתקדמים, שמעניקים מענה רפואי טוב יותר ומאריכים חיים של מטופלים. הגישה לטיפולים המתקדמים, ניתנת היום, בין היתר, הודות לביטוחי הבריאות הפרטיים של יש ביטוח וחברות נוספות, שמספקים מגוון רחב של טכנולוגיות רפואיות ואפשרות לקיצור תורים, שמצילים חיים, לא פחות.

  עם זאת, לצד ביטוחי הבריאות המתקדמים, חשוב עבור אנשי הקבע והציבור הרחב, לא להמעיט גם בחשיבות של רכישת ביטוח חיים, שכן סיכונים במסגרת השירות הצבאי או אפילו במהלך חיי היום יום, קיימים וקשה תמיד לצפות אותם.

  במהלך השנים, העבודה מול אנשי ופורשי הקבע, אפשרו לנו לצבור מומחיות, ניסיון וידע משמעותיים בתכנון והקמה של ביטוחי חיים, המאפשרים להגן על בן או בת הזוג וילדיהם של משרתי הקבע, ולהבטיח, שגם אם, חס וחלילה, הוא יעבור מן העולם, משפחתו תהיה מוגנת כלכלית. נכון, רובנו לא מעוניינים להעלות את הנושא על הדעת וקשה לפעמים להתמודד עם המחשבה הזאת, אבל חשוב להיערך לכל מקרה שהוא, שכן לא תמיד אנחנו יודעים מה יילד יום.

   

  יש ביטוח מציגה: ביטוח חיים פרטי מתקדם ומותאם אישית

  אחת ההתמחויות המרכזיות שלנו ב-יש ביטוח, הוא הקמת פוליסות ביטוחי חיים מגוונות למשרתי ופורשי הקבע ולציבור הרחב, הכוללות ביטוח ריסק וביטוח לנוטלי הלוואות משכנתא. פוליסות אלו, מבוססות על פיצוי כספי חד פעמי, המוענק למוטבי המבוטח/ת במקרי מוות.

  למה לבחור בביטוח החיים הפרטי של יש ביטוח?

  ביטוח החיים הפרטי לאנשי קבע של יש ביטוח, מאפשר לכל אחד ואחת ממשרתי צבא הקבע והציבור הרחב, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות ייחודיים, לאורך כל תקופת הפוליסה, ביניהם:

  • מומחיות ייחודית בעולם ביטוחי הבריאות והחיים – מיום הקמתה, יש ביטוח החליטה להתמקד בבניה והתאמה של ביטוחי בריאות וחיים למשרתי ופורשי הקבע, שמותאמים ספציפית למאפיינים הייחודים שלהם. כיום אנו מעניקים מגוון רחב של הסדרי ביטוחי לקהל אנשי הקבע ופורשים, הנותנים מענה מקיף מאוד עבורם. 

   

  • מערך תביעות ייחודי Inhouse – יש ביטוח, היא מהסוכניות הבודדות בישראל, שהקימה בעצמה מערך תביעות משלה, אשר אינו תלוי ואינו כפוף לאף חברות ביטוח. המערך  מלווה את המבוטח ובני משפחתו, לאורך כל שלבי ניהול התביעה אל מול החברה המבטחת – עד הכרה מלאה בזכויות הביטוחיות שלהם. לרבות, סיוע באיסוף מסמכים, הפניה לגורמי מקצוע וביצוע בירור מול החברה המבטחת, במקרה של דחיית התביעה.

   

  • זמינות מיידית, יחס אישי ואנושי – כסוכנות ביטוח מובילה, אשר מתמחה בפתרונות ביטוחיים לציבור הקבע בישראל, אנו מעניקים למובטחינו את היחס האישי, הקרוב והאנושי ביותר. זאת לצד, מענה מהיר לכל פנייה, ללא צורך בהמתנה ארוכה ומייגעת. אנו מכירים היטב את התיק הביטוחי של כל אחד מהמבוטחים שלנו, לרבות, הסטטוס, הצרכים, המטרות והמקורות שבידו. דבר המאפשר לנו לתת את השירות הטוב ביותר, התפור בדיוק עבורכם.

   

  • שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר – המאפשרות לנו לנהל בצורה הטובה ביותר את תיקי הביטוח של מבוטחינו, ולספק לכם פתרונות מגוונים ויצירתיים לסיטואציות ביטוחיות שונות ומורכבות. במהלך השנים האחרונות, השימוש בחוד החנית של הקדמה הטכנולוגית, מעניקה לנו את האפשרות להתאים עבור אלפי אנשי קבע, ביטוחי חיים אשר מתעדכנים בכל העת, לפי המציאות המשתנה.

   

  רוצים לשמוע עוד על ביטוחי החיים הפרטיים המתקדמים של יש ביטוח, המותאמים אישית עבור הצרכים ומצבכם הרפואי? מוזמנים להשאיר לנו פרטים מטה ונחזור אליכם בהקדם!

   

   

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מידע נוסף לשירותכם

   סוכנות ביטוח עם וותק ונסיון
   וותק וניסיון
   ביטוח בריאות בהתאמה אישית
   ביטוח בהתאמה אישית
   סוכנוץ ביטוח מורשה
   סוכנות ביטוח מורשה
   מקצועיות גבוהה
   מקצועיות גבוהה