יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  ביטוח לאנשי קבע ופורשים

  ביטוח לאנשי קבע ופורשים

  "יש ביטוח" מתמחה מזה שנים במגזר אנשי הקבע וכוחות הביטחון.

  אנשי הקבע מחזיקים כיום ביטוחים קבוצתיים אשר נבנו באופן כללי מבלי להתחשב ברמה הפרטנית של כל אחד ואחת, באופי עבודתו, סטטוס משפחתו וכו'.

  אותם ביטוחים גם לא תמיד מעודכנים לצרכי השוק הנוכחים וההתפתחות הטכנולגית הקיימת בשוק וכתוצאה מכך ישנו חוסר ביטוחי משמעותי בחלק מהביטוחים הקיימים לאנשי הקבע.

  ביטוח נסיעות לחו

  ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי קבע ופורשים

  משרתי קבע? גמלאי כוחות הביטחון? מתכננים נסיעה לחו"ל לכל מטרה?

  אצלנו בסוכנות הביטוח "יש ביטוח", תוכלו למצוא מגוון רחב של פוליסות נסיעה לחו"ל המתוכננות ומוקמות עבורכם בהתאמה אישית מלאה.

  כסוכנות ביטוח המתמחה בהליכי תכנון והקמה של כל סוגי פוליסות הבריאות למשרתי צבא הקבע וכוחות הביטחון, אנחנו ב- יש ביטוח, עוסקים בין היתר גם בהליכי תכנון והקמה של ביטוחי נסיעות לחו"ל לאנשי קבע ופורשים לגמלאות. מוצרי ביטוח אלו מוקמים על ידינו בהתאמה מלאה לכל מאפייני הנוסע/ת והנסיעה, והם משלבים בתוכם מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים העומדים לרשותכם לאורך כל תקופת שהייתכם בחו"ל.

  יש ביטוח נסיעות לכל מטרת נסיעה

  אצלנו, אנשי הקבע והפורשים לגמלאות, נהנים מביטוחי נסיעות לחו"ל המותאמים לכל מטרת נסיעה ולכל יעד נסיעה מתוכנן, בין אם מדובר בטיול תרמילאים או טיול המשלב בתוכו פעילויות ספורט אתגריות ובין אם מדובר בטיולי משפחות לחו"ל למטרות נופש וחופשה.

  יש ביטוח נסיעות לכל גיל ולכל מצב רפואי

  רק אצלנו ב-יש ביטוח, תוכלו להבטיח לעצמכם ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם לכל נוסע/ת, בכל גיל ולכל מצב רפואי, לרבות, ביטוחי נסיעות לחו"ל לאנשי קבע ופורשים המתמודדים עם מצבים רפואיים מורכבים ו/או מחלות כרוניות כאלו ואחרות.

  יש ביטוח נסיעות עם מרכיבי כיסוי מורחבים

  ביטוחי הנסיעות שלנו לאנשי קבע ופורשים לגמלאות, משלבים בתוכם מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים המאפשרים לכם ליהנות מ-"שקט נפשי" לאורך כל שלבי הנסיעה, וזאת בנוסף ליתרונות השירות הממתינים לכם אצלנו, וביניהם:

  • הליכי תכנון והקמה של פוליסת נסיעות בהתאמה מלאה למאפייני הנוסע והנסיעה
  • קבלת טיפול רפואי בחו"ל מבלי להוציא כסף מהכיס באמצעות כרטיס PASSPORTCARD
  • מוקד ייעוץ רפואי בשפה העברית ב-SKYPE במתכונת פעילות של 24/7
   ויתרונות שירות נוספים ההופכים אותנו לסוכנות הביטוח המובילה בישראל בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל לכל נוסע, בכל גיל ובכל מצב רפואי.

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מידע נוסף לשירותכם

   סוכנות ביטוח עם וותק ונסיון
   וותק וניסיון
   ביטוח בריאות בהתאמה אישית
   ביטוח בהתאמה אישית
   סוכנוץ ביטוח מורשה
   סוכנות ביטוח מורשה
   מקצועיות גבוהה
   מקצועיות גבוהה