יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  ביטוח לכל מצב רפואי

  ביטוח לכל מצב רפואי

  ביטוח לכל מצב רפואי

  ענף הביטוח, על כל מוצריו הביטוחיים השונים, מערים לא מעט קשיים על אוכלוסיות המתמודדות עם מחלות רקע, מחלות כרוניות ומצבים רפואיים מורכבים. קשיים אלו באים לידי ביטוי לאורך כל שלבי התכנון וההקמה, החל משלב החיתום, דרך השמטה של מרכיבים ביטוחיים חיוניים ועד להחרגות ביטוחיות שלמעשה הופכות את מוצרי הביטוח השונים לחסרי ערך ביטוחי בקרב האוכלוסיות הנ"ל.

  בין יתר מוצרי הביטוח המשווקים על ידי הסוכנות תוך התאמה מלאה למצבם הרפואי – בריאותי של המבוטחים תוכלו למצוא:

  • ביטוח נסיעות לחו"ל לכל מצב רפואי
  • רפואה פרטית מתקדמת לכל מצב רפואי
  • ביטוח בריאות לכל מצב רפואי

  ומוצרי ביטוח נוספים בתחום ביטוחי הסיכון, לרבות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות ועוד.

  מקום ראשון במקצועיות

  שנות ניסיון

  תביעות מאושרות בשנה

  ברוב המקרים, כאשר חולה כרוני ו/או אדם הסובל ממחלות רקע או מצב רפואי מורכב, נדרש לרכוש ביטוח חיים, ביטוח בריאות או פוליסת נסיעות לחו"ל לצורך העניין, הוא עלול למצוא את עצמו רוכש מוצר ביטוח שאומנם מאפשר לו להסתייע בכיסויים ביטוחיים כאלו ואחרים הנכללים בפוליסה, אך מרביתם אינם מותאמים למצבו הרפואי ולצרכיו הביטוחיים מלכתחילה. במקביל, הוא עלול להתמודד עם קשיים בכל הנוגע להפעלת הפוליסה בזמן אמת ולמצוא את "במאבק" אל מול החברה המבטחת בכל הנוגע למימוש זכויותיו הביטוחיות.

  יש ביטוח לכל מצב רפואי

  אם גם אתם סובלים ממחלות רקע, מחלות כרוניות ומצבים רפואיים מורכבים ומתקשים לרכוש את המוצר הביטוחי המותאם ביותר עבורכם, זה הזמן להיחשף לשירותיה של סוכנות הביטוח יש ביטוח המציעה ביטוח נסיעות לחולים כרוניים ומתמחה בהליכי תכנון והקמה של מוצרים ביטוחיים המותאמים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב רפואי! ב- יש ביטוח, מושם דגש ביטוחי על מציאת פתרונות ביטוחיים המותאמים לאוכלוסיות שונות המתמודדות עם מחלות רקע, מחלות כרוניות ומצבים רפואיים מורכבים, וכל זאת בהתאמה מלאה לצרכיו הביטוחיים של המבוטח/ת

  סוכנות ביטוח עם וותק ונסיון
  וותק וניסיון
  ביטוח בריאות בהתאמה אישית
  ביטוח בהתאמה אישית
  סוכנוץ ביטוח מורשה
  סוכנות ביטוח מורשה
  מקצועיות גבוהה
  מקצועיות גבוהה