יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  ביטוח לחולים: פתרונות ביטוח נסיעות לחו"ל לחולים

  ביטוח לחולים: פתרונות ביטוח נסיעות לחו

  בהרבה מקרים גם מי שיש להם בעיות רפואיות זכאים לביטוח נסיעות לחו"ל לחולים. בתוך האוכלוסיה הזאת נכללים גם בעלי בעיות בריאות ומחלות כרוניות.

  ביטוח נסיעות חולים – רקע כללי

  ביטוח נסיעות לחולים נותן מענה לפלח אוכלוסייה רחב ומגוון של אנשים בעלי בעיות בריאות ומחלות כרוניות.

  חולים רבים מעוניינים לטוס לחו"ל, גם מי שסובלים ממחלות כגון: סרטן, אפילפסיה, מחלות לב, סכרת, טרשת נפוצה כבד, כליות, מטופלי דיאליזה, מושתלי איברים, המופיליה, איידס, קרוהון, דלקות מפרקים, ALS, מחלות ריאה ,CF , אי ספיקת כבד, לחץ דם ריאתי, בעלי נכות ומחלות רבות אחרות.

  קבוצת אוכלוסיה זו לא מקבלת מענה מושלם ומקיף באמצעות פוליסות הביטוח הנרכשות בקופות החולים ובחברות האשראי.

  יתרה מכך, לעיתים אפילו מקבלות מידע מוטעה מנציגים של חברות אלו, כיוון שב-3 החודשים טרם הנסיעה, אם הורע מצב הבריאות, שונתה תרופה אותה לוקח החולה, אזי, למרות רכישת הפוליסה, הוא אינו מכוסה. לכן, גוף מקצועי עם נסיון רחב בתביעות, העובד עם מספר חברות ביטוח, המתמחות במגוון ביטוחים, יכול לשווק לכל חולה את המוצר הנכון והמקיף ביותר עבורו.

  "יש ביטוח" מתאימה את הכיסוי לפי מצבו הרפואי של המבוטח ומקנה הרחבות ברורות לפוליסה הבסיסית. גם במקרה של החמרת מצבו הבריאותי, ניתן מענה להוצאות רפואיות בלתי צפויות.

  חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל לחולים

  חוק ביטוח בריאות ממלכתי אינו מכסה אף מקרה רפואי מחוץ לגבולות מדינת ישראל.

  ביטוח נסיעות לחו"ל המבטיח כיסוי רחב במיוחד, בא להגן מההוצאות הכספיות הכרוכות במקרה של החמרה במצב הרפואי או חלילה, מאירוע בריאותי בלתי צפוי והצורך בפינוי באמבולנס, אשפוז בבי"ח, הטסה לארץ, התייעצות עם רופא וכמובן טיפול ורכישת תרופות.

  כששוהים במדינה זרה, חשוב להבטיח טיפול ראוי ושקט נפשי, על אחת כמה וכמה לנוסע בעל מחלה כרונית-שם תיתכן סבירות גבוהה יותר להיתכנות בעיות רפואיות.

  "יש ביטוח" מעניקה ביטוח נסיעות לחולים כרוניים ומאפשרת את היכולת לכל אדם, גם לאלו הסובלים ממחלות קשות וכרוניות, ליהנות מחופשה בחו"ל, כל עוד הרופא המטפל מאשר זאת!

  ביטוח נסיעות חולים

  דוגמאות לביטוחים מיוחדים לחולים:

  חולי סרטן

  ביטוח נסיעות לחו"ל במהלך טיפולים או זמן קצר אחריהם ואף עם זה טיסה לצורך טיפול. (הטיפול הרפואי שלשמו הוטס החולה או המטופל, אינו מכוסה). ביטוח מיוחד המכסה טיפולי חירום\עזרה ראשונה למבוטח בגין הרעה במצב בריאותו עקב המחלה.

  ביטוח כזה יכול להיות מציל חיים, כך שכל חולה צריך להיות מודע שהוא קיים.

  חולי לב

  לאחר אישפוז, צנתור או ניתוח התקף לב. חולי לב נוטלים תרופות על בסיס יומיומי ולכן, לא מכוסים בביטוח סטנדרטי. קיים ביטוח מיוחד המכסה כל אשפוז וטיפול רפואי עקב אירוע לב, ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי ניתוח כולל עלויות ניתוח והטסה לארץ.

  מושתלי איברים

  כדוגמת מושתלי כליה וכבד. בתנאי שרופא מאשר שאין סימני דחיית האיבר במושתל וכי אין מניעה לטיסה. הביטוח יכסה גם בעיות בכליה או בכבד המושתל.

  חולי סוכרת

  ישנו ביטוח המותאם לחולים סוכרתיים, המכסה עלות תרופות אותן לוקח המבוטח באופן קבוע, הביטוח מכסה סיבוך הנובע מהמחלה בזמן שהייתו בחו"ל.
  נכים: גם נכים עם מוגבלויות יוכלו להתקבל לביטוח נסיעות לחו"ל לחולים ללא כל החרגה.

  ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון

  נשים בהריון עד שבוע 32: ניתן לבטח אישה בהריון עד שבוע 32 בכיסוי מלא.

  עיקרי פוליסת ביטוח נסיעות חולים

  • חילוץ ופינוי ממקום האירוע לבי"ח
  • הוצאות רפואיות בעת האשפוז
  • החזר הוצאה במקרה של קיצור החופשה\ביטול עקב מצב רפואי
  • המשך אשפוז בארץ
  • פיצוי על שהיה נוספת בחו"ל
  • פיצוי במקרה של נכות
  • פיצוי במקרה של מוות והעברת הגופה לארץ

  קיימת אפשרות הרחבת פוליסת ביטוח נסיעות לחולים והוספת כיסויים כגון:

  • הטסה רפואית לארץ
  • הריון ולידה
  • רעידת אדמה
  • מוצרי אלקטרוניקה: מסרטת וידאו\מצלמה דיגיטלית\מחשב נייד
  • נסיעת עסקים הכוללת אובדן ימי עבודה,תאונה וכד'
  • ספורט אתגרי (כולל סקי)

  ניתן לבטח כל אדם בעל בעיה רפואית גם עם אושפז ב-3 החודשים האחרונים בתנאי שינתן מכתב מרופא מטפל המאשר את נסיעתו, בתחום הבעיה הרפואית בה הוא לוקה.

  ניתן לקבל מענה לשאלות בתחום, בפורום ביטוח לחולים במחלות כרוניות באתר doctors

  ביטוח נסיעות חולים

  ביטוח נסיעות לחולים נותן מענה למגוון רחב של אנשים בעלי בעיות בריאות ומחלות כרוניות שמעוניינים לטוס לחו"ל, כגון חולי סרטן, חולי לב, חולי סכרת, חולי כליות, חולי איידס ועוד.

  מה מיוחד בביטוח נסיעות לחולים של יש ביטוח?

  סוכנות יש ביטוח מתאימה את הכיסויים לפי המצב הרפואי של החולה. אנו מעניקים ביטוח נסיעות לחולים כרוניים ולחולים הסובלים מבעיות בריאותיות כגון סרטן, מחלות לב ועוד. פוליסת ביטוח נסיעות לחולים כוללת הרחבות וכיסויים נוספים שלא קיימים בפוליסה הבסיסית.

  מה החשיבות של ביטוח נסיעות לחו"ל לחולים

  ביטוח נסיעות לחולים מכיל כיסוי רחב מאוד! הביטוח נועד להגן מהוצאות כספיות שיכולות להגרם ממצבים כגון החמרה של המצב הבריאותי, צורך בשירותי אמבולנס, טיסה חזרה לארץ, אשפוז בבית חולים ורכישת תרופות.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך