יש ביטוח - סוכנות ביטוח בריאות ונסיעות לחו

השאירו פרטים

  ביטוח לכל מצב רפואי

  ביטוח לכל מצב רפואי

  ביטוח לחולים בלופוס

  ביטוח לחולים בלופוס

  מחלת הזאבת, או בשמה הלועזי הלופוס, היא מחלה שבה הגוף בפועל נלחם נגד עצמו, כלומר מחלה אוטואימיונית קשה. במסגרת המחלה, נוצר מצב די נדיר שבו המערכת החיסונית משתבשת ופועלת כנגד הגוף, כלומר המערכת החיסונית תוקפת את הגוף. די בדומה למחלות אוטואימוניות אחרות, מתרחש גם במחלה זו מצב שבו הגוף מייצר נוגדנים שנלחמים נגד המערכות של הגוף עצמו. כך נוצרת פגיעה עצמית שהיא לעתים קשה. למרות מחקר רב שנים, עד עצם היום הזה, סיבת המחלה אינה ידועה, אך כיום ידוע שמעורבים בה מרכיבים גנטיים וגורמים סביבתיים, שהשילוב ביניהם תורם להתפרצות המחלה.

  הקושי בזאבת הוא הפגיעה במערכות רבות ושונות בגוף האדם. היא מחלה הדורשת התערבות רפואיות של כמה וכמה תחומי מומחיות שונים. כך למשל במקרה של פגיעה דלקתית בכליות, נדרש בנוסף לטיפול במחלקה הראומטולוגית גם טיפול של רופא מומחה מסוג נפרולוג; כמו כן, ייתכנו סיבוכים נוספים ומשולבים. במקרה של מעורבות מערכת העצבים נדרשת מעורבות של נוירולוג וכשיש חשד לפגיעה בתאי הדם נדרשת מעורבות של המטולוג. כמו כן, הטיפול בתסמיני המחלה בעור נעשה בשיתוף רופאי עור מומחים כאשר הראומטולוג מוביל ומרכז את טיפול בחולה.

  ביטוח לחולים במחלת הלופוס

  ביטוח לחולים במחלות שונות קלות כחמורות הוא נושא מורכב, בתוך המחלות הללו נכללת גם מחלת הלופוס. חולים בלופוס התקשו פעמים רבות להשיג ביטוח. חברות הביטוח לרוב הערימו קשיים ולא הסכימו לבטח אותם. מחלת לופוס יכולה להופיע בדרגות שונות של חומרה. יש לה סימפטומים שונים המשתנים מחולה לחולה. יש החולים בלופוס בצורה קלה ויש שחולים בצורה קשה. חולי לופוס זכאים לרוב לקצבת נכות מהביטוח הלאומי, לעתים גם קצבת שירותים מיוחדים ושיקום מקצועי. בתחום הביטוח הפרטי חולי לופוס מתקשים לרוב למצוא חברות ביטוח אשר יבטחו אותם.

  מאמץ להשיג ביטוח לחולי לופוס

  עמותות שונות והבולטת שבהן היא עמותת ענבר המטפלות במחלות אוטו-אימוניות ומחלות ריאומטולוגיות שמחלת הלופוס נכללת בהן עשו מאמץ ויש כעת חברות שונות שיש להן מסלולי ביטוח לחולים בלופוס. בעבר רק מי שרכש את הביטוח לפני שחלה יכול היה ליהנות מכיסוי ביטוחי כעת יש חברות ביטוח שנותנות מסלולי ביטוח מיוחדים שהם ביטוח לחולים בלופוס.

  ביטוח נסיעות לחו"ל

  עוד סוג של ביטוח לחולים בלופוס הוא ביטוח נסיעות לחו"ל לחולים. חולי לופוס זקוקים לביטוח נסיעות לחו"ל שמכסה הוצאות רפואיות שנובעות מהמחלה עצמה ולא רק כיסוי לבעיות רפואיות לא קשורות ולכן כעת בכפוף לתנאי וסוגי כול פוליסה יש פוליסות שמכסות גם בעיות רפואיות הקשורות למחלה עצמה ומתעוררות בחו"ל. חולי לופוס חשופים יותר לתאונות אישיות – כעת הם יכולים ליהנות מקיום ביטוח לחולים בלופוס שהוא ביטוח תאונות אישיות. כך גם יוכלו חולי לופוס ליהנות מביטוח אובדן כושר עבודה מתאונה.

  הזכות לביטוח

  חולי לופוס גם הם זכאים לכיסוי ביטוחי, כול אדם באשר הוא זכאי לביטוח. הכיסויים הביטוחיים החדשים עבור חולי לופוס הם חשובים וחדשניים. חולי לופוס ובני משפחותיהם יוכלו לברר דרך העמותות השונות אשר מטפלות במגוון המחלות שיש בהן היבט ריאומטולוגי או אוטואימוני- אלו חברות מבטחות ביטוח לחולים בלופוס. דרך עמותות אלה או באתר החברות המבטחות תוכלו ללמוד יותר על הפוליסות של מסלולי הביטוח השונים, מה הם כוללים ואיך ניתן להצטרף אליהם ובאילו תנאים.

  ביטוח נסיעות לחו"ל:

  בעזרת כרטיס מגנטי PassprtCard המכסה חולי כליות ומושתלים אתם יכולים כעת לנסוע לחו"ל ללא דאגות , ללא החרגות וללא השתתפות עצמית !

  בריאות VIP:

  שירות אבחון פרטי מהיר באסותא באמצעות רופא מאבחן כל הבדיקות הרפואיות האבחנתיות הנדרשות לרבות בדיקות הדמיה ו MRI קבלת דו"ח אבחון והכל בתוך מספר ימים בלבד.
  אבחון מהיר של בעיה רפואית משמעותית יכול להשפיע על איכות החיים ואף להציל חיים.
  רופא מלווה אישי: שירות מנהל רפואי אישי, המבוטח ובני משפחתו ילוו ע"י רופא מומחה ,אחות ומתאמת שירות לאורך כל תהליך אבחון המחלה, הטיפול וההחלמה.
  פיצוי יומי על אשפוז כתוצאה מתאונה: במקרה של אשפוז בארץ או בחו"ל, כתוצאה מתאונה, יקבל המבוטח פיצוי יומי.
  שירותים רפואיים פרטיים מתקדמים: ייעוצים אצל רופאים מומחים, בדיקות אבחנתיות, סקר מנהלים, סקר גילוי סרטן, טיפולי פיזיותרפיה, בדיקות הריון ועוד
  שירותי רפואה משלימה, כגון: אוסטיאופתיה, כירופרקטיקה, שיטת אלכסנדר, הומיאופתיה וכו'
  שרות מקסימום בריאות – ייעוץ בנושא זכויות מימוש החולים במסגרת קופת חולים, שב"ן והביטוח הלאומי

   • חדש !!! חבילת ביטוח למאבק בסרטן:
  החבילה מקנה, פיצוי כספי בעת גילוי מחלת הסרטן, שירות אבחון רפואי באסותא, בתוך 72 שעות אבחנה רפואית בעזרת כל הבדיקות הנדרשות לרבות בדיקות MRI ו – CT, שירות רופא מלווה אישי, ליווי של רופא בכיר לחולה ולמשפחתו, ריכוז כל התיק הרפואי וייעוץ לכל אורך הדרך.

  תאונות אישיות:

  פיצוי כספי למגוון אירועים הקורים כתוצאה מתאונה, כגון: שברים, נכויות, אשפוז מוות וכו'

  אובדן כושר עבודה מתאונה:

  הפוליסה מציעה תשלום חודשי לאדם אשר נמצא באובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה
  בתום תקופת המתנה מקצרת של 14 ימים.

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מידע נוסף לשירותכם

   סוכנות ביטוח עם וותק ונסיון
   וותק וניסיון
   ביטוח בריאות בהתאמה אישית
   ביטוח בהתאמה אישית
   סוכנוץ ביטוח מורשה
   סוכנות ביטוח מורשה
   מקצועיות גבוהה
   מקצועיות גבוהה