יש ביטוח!
לכל אחד ובכל מצב רפואי.


מגוון ביטוחי בריאות וחיים בהתאמה אישית בכל מצב בריאות
כי גם לך מגיע ביטוח

ביטוח סיעודי הוא צורך חשוב של כל אדם לאור העובדה שאי אפשר לדעת מה ילד יום ואם יזדקק אותו אדם לתמיכה הכספית אשר מוענקת על ידי הביטוח הסיעודי.

 

רכישת פוליסת ביטוח סיעודי

  אזרחים רבים מחליטים בגיל מסוים לרכוש פוליסה של ביטוח סיעודי. יש לכך כמה מטרות, האחת היא כדי שלא ייפול נטל כספי על הילדים לאור העלויות הגבוהות של האשפוז הסיעודי. הסיבה השנייה שהביטוח הסיעודי ישלם חלק מהעלויות הגבוהות כדי להקל ולו במעט על הנטל הכלכלי.

כדי שפוליסת הביטוח תהיה ברת תוקף, רוכש כל אדם פוליסת ביטוח סיעודי בהיקף התואם את היכולות הכספיות החודשיות שלו. ברוב המקרים העלויות הן של כמה מאות שקלים בכל חודש.

 

הפעלת מקרה ביטוח

  אם האדם חלה במחלה אשר מצריכה טיפול סיעודי ושירותי סיעוד, משפחתו של האדם הסיעודי מגישה בקשה להפעלת הפוליסה הסיעודית לאור מצבו הבריאותי שהידרדר. חברת הביטוח בוחנת כל מקרה לגופו ואם המקרה כלול בהיתכנות של הפוליסה, חברת הביטוח תתחיל לשלם תשלום חודשי אשר יתחיל לאחר 60-45 ימי המתנה. גובה התשלום יהיה בהתאם לתנאי הפוליסה ולהחרגות הקיימות בה. התשלום יבוצע ברצף לאורך חמש שנים או לכל החיים, עקב תאונת דרכים, תאונת עבודה או מצב בריאותי המצריך טיפולים רפואיים.

 

2576475 xl

 

  

המשך קריאה: ביטוח סיעודי בגיל השלישי

"תהיה בריא", "העיקר הבריאות" הינם ביטויים ששגורים בפינו ביום יום והם מהווים בעצם ברכה כלפי האדם האחר, שכן בהחלט אין דבר חשוב יותר מבריאות וזאת יוכל להגיד כל אדם שהיה חולה בשלב כלשהו בחייו.

המשך קריאה: ביטוח בריאות לאנשי קבע וחשיבותו

 

מחלת האיידס HIV היא מחלה קשה. אדם הלוקה באיידס מעבר לכך שנאלץ להתמודד עם המחלה חייב לשאת גם בקושי לא מבוטל בכל הנוגע למציאת ביטוח או כיסוי רפואי אשר עונה על כל צרכיו השונים. סוכנות הביטוח "יש ביטוח" בנתה מגוון כיסויי ביטוח חיים לנשאי איידס שתואמים את צרכיהם של החולים והכול בדיסקרטיות מלאה. בין השירותים הביטוחיים המוצעים לחולי איידס ניתן למנות ראשית שירותי אבחון פרטי הנעשה במהירות על ידי רופא מאבן לרבות כל הבדיקות הרפואיות והאבחנות הנדרשות.

המשך קריאה: ביטוח חיים לנשאי איידס 

 

העיסוק המרכזי של רוב חולי הסרטן מוקדש למאבק יומיומי במחלה ולהחלמה ממנה. הכוחות הנפשיים מנותבים למלחמה במחלה ודרך כך רבים מחולי הסרטן לא מודעים לזכויות המגיעות להם מן המדינה עקב מחלתם כמו למשל קצבאות, אובדן כושר עבודה מחלת הסרטן, פטור ממס הכנסה ועוד שירותים מיוחדים. העידן המודרני ללא שום ספק מתאפיין בתחלואה שהולכת וגדלה, ובמיוחד אם מדובר על מחלת הסרטן.

המשך קריאה: אובדן כושר עבודה מחלת הסרטן

 

מקרים של אובדן כושר עבודה בדרך כלל מזוהים באופן טבעי עם תאונות עבודה או בעיות רפואיות שנוצרו בעקבות הנסיבות הלקויות במקום העבודה. אולם מבחן המציאות מראה לנו שוב ושוב כי חלק ניכר ממקרים של אובדן כושר עבודה הם פועל יוצא של מחלות כרוניות ובעיות בתפקוד הבריאותי שאינן קשורות בהכרח לתנאים במקום העבודה. יש לזכור כי החוק והזכויות שמגיעות בעקבותיו מתייחסים לעובדה הפשוטה כי אותו העובד לא יכול יותר להמשיך בתפקודו בעבודה, ורק לאחר מכן ניתנת התייחסות לסיבות אשר הובילו לכך.

המשך קריאה: אובדן כושר עבודה מחלה כרונית

התפקיד של מערכת חוקי המדינה לרבות מערכת חוזי הביטוח הוא לספק לנו הגנה כלכלית ולעזור לנו כאשר חלו מקרים של אירועים רפואיים יוצאים מגדר הרגיל שבכוחם לפגוע בנו בדרגה כזו או אחרת ובאופן קבוע או זמני בלבד. החקיקה הקיימת בתחום זה היא מסועפת ומורכבת ויש לא מעט פוליסות ביטוח. סוכנות הביטוח "יש ביטוח" שמחה לעמוד לשירותכם ולספק לכם פיתרון מהיר וטוב ביותר.

 

המשך קריאה: אובדן כושר עבודה לאחר התקף לב

עד כה חברות הביטוח הערימו קשיים בנושא ביטוח למושתלי כליה. היום מושתלי כליה ומטופלים בדיאליזה יכולים גם הם ליהנות ממגוון מסלולים של ביטוח. למושתלי כליה מספר עמותות אשר מטפלות בהם, כך גם למטופלי דיאליזה מטופלי דיאליזה ומושתלי כליה עוברים טיפולים לא פשוטים ונוטלים תרופות רבות.

 

המשך קריאה: ביטוח למושתלי כליה

השאר פרטים לקבלת הצעה

בחרו את סוג הביטוח מתוך הרשימה
*בעת לחיצה על כפתור ה"שלח" אני מאשר את פנייתי לקבלת מידע

יש זכויות רפואיות

שיתופי פעולה עם עמותות

 

nechi-il

mifrakim

inbar n

asaf1

asaf1

atlas s

eila


tareshet1

 

harelklal

Bee Webs